На провідному військовому аеродромі Севастополя лунають вибухи (відео)

'Бавовнятко' завітало у Бельбек, де розташована авіабаза ПКС Росії. Місцеві жителі зняли відео вибухів та пожежі. Нарахували щонайменше три прильоти. Також повідомляють про детонацію боєприпасів на військовому аеродромі.

Губернатор Севастополя поспішив заспокоїти кримчан, що йдеться про нештатну ситуацію з літаком, котрий при посадці трохи викатився за злітну смугу.

Однак щось там не те. Дивіться наступне відео.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Нє імєющій аналагав в мірє" "Змеевик": У Путіна заморозила проект "гіперзвукової ракети-вбивці авіаносців"

неділя, 24 вересень 2023, 7:05

Росія призупинила розробку нової ракети "Змеевик", яка раніше була заявлена як гіперзвукова ракета-вбивця авіаносців. . Як повідомляють росЗМІ, причина заморозки проекту полягає у тому, що у російського ВПК зараз в пріоритеті модернізація наявних раке...

Вибори у Польщі: політики борються за голоси фермерів, розпалюючи антиукраїнські настрої

неділя, 24 вересень 2023, 6:15

Апеляція до громадської думки не випадкова. Восени цього року в Польщі відбуватимуться парламентські вибори. І багато місцевих експертів вважають, що результати виборів можуть мати значний вплив на подальший внутрішній та зовнішній курс розвитку країни.