На Росії на навчаннях підбили свій Т-90

На Росії на навчаннях під Астраханню підбили ПТКР свій Т-90.

У Росії на навчаннях підбили свій Т-90

У мережі з’явилися знімки російського танка після потрапляння протитанкової керованої ракети на навчаннях у Росії під Астраханню. Зокрема, мова йде про застосування танків Т-90А.

Повідомляється, що в ході військових навчань застосовувалися протитанкові ракетні комплекси, серед яких – ПТРК «Конкурс» з 9М113М. Про стан екіпажу інформація не повідомляється.

Підбитий Т-90А ЗС РФ на навчаннях. Фото: ЗМІ РФ

Міністерство нападу Росії офіційно не коментує даний інцидент.

Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Как правильно организовывать съёмку царя": Для Путіна вигадали чергове "оригінальне рішення" (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 23:28

"Масштаб личности", так сказать, - или "как правильно организовывать съёмку царя". Если персонал поставить на колени, а ещё лучше - положить на пузо, то фигура Путина просто-таки подавляет масштабом - гегемон! А вот если сдуру переборщить с героической...

Причина Х..йлу однозначно не сподобається: Чому американці називають Путіна "Владом"

понеділок, 26 липень 2021, 21:29

"Путина как зовут? Верно: Владимир. Но почему же тогда в англоязычных странах, прежде всего в Соединенных Штатах, когда говорят или пишут о президенте России, частенько используют "Влад", а не "Вова" или "Володя"? Что, откровенно говоря, автора, которы...