"На щастя, багатьох людей ще не було вдома": Волонтер - про удар окупантів по Кривому Рогу

12 березня російські окупанти атакували Кривий Ріг Дніпропетровської області – було щонайменше три влучання. Зокрема, є "приліт" в багатоповерхівку, через атаку там серйозні руйнування. Про це повідомив в коментарі ЗМІ волонтер з Кривого Рогу Дмитро Гайдар, передають Патріоти України.

Він розповів, що в усьому будинку вибиті вікна, є серйозні руйнування. Зазначається, що поруч з місцем удару розташовані багатоповерхівки, магазини та цивільні об'єкти. "Я був на іншому кінці міста й почув вибух, приїхав разом з пожежниками. Тут також були мої товариші, військові, волонтери. Вони пройшлися по квартирах. На щастя, багатьох людей ще не було вдома, бо тоді жертв було б значно більше", – наголосив він.

Гайдар додав, що триває розбір завалів. Рятувальники намагаються відкрити квартири, потрапити всередину, оскільки інформації про те, хто був вдома під час удару, а хто ні – немає. "Люди шоковані. Вони стоять біля будинку. Їх зібралося дуже багато. Вже перебуваючи тут, ми дізналися, що був другий прильот, в іншому кінці міста. Яка ситуація там, наразі достеменно невідомо", – резюмував волонтер.

Джерело: 24 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 27 червня: Що українці спрадавна робили цього дня, аби захистити домівку та свої родини

субота, 27 червень 2026, 7:09

27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...