
Влада міста Торецьк, яке практично повністю окупували і зруйнували росіяни і за яке тривають бої, запланувала виділити на власне утримання понад 84 мільйони гривень. Про це повідомляє Слідство.Інфо, передають Патріоти України.

А на соціальний захист жителів громади, яка вже частково окупована росіянами, планують витратити суму, що менша майже в 6 разів. За словами журналіствів, з Торецької громади евакуювалися близько 95% від усіх жителів.
Проте на матеріальну підтримку внутрішньо переміщених осіб станом на 2025 рік міські чиновники передбачили 1,4 млн гривень, або 0,5% від бюджету. Однак розраховувати на гроші можуть лише ті люди з Торецької громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, зазнали поранень через бойові дії чи виховують дітей з інвалідністю.
Ще 1 мільйон 632 тисячі гривень місцеві чиновники виділили на надання матеріальної допомоги ветеранам та учасникам Революції Гідності. На житлово-комунальну сферу повністю зруйнованого міста планують витратити 1 мільйон 368 тисяч гривень.
Попри просування окупантів, у Торецькій МВА заклали на 2025 рік 1 мільйон гривень для розроблення Стратегії післявоєнного відновлення.
Майже третина від усього бюджету Торецької громади – понад 84 мільйони – заклали на утримання державного управління. "Видатки на оплату праці з нарахуванням працівників бюджетної сфери заплановані в повному обсязі, відповідно до штатної чисельності", – пояснили у Торецькій МВА.
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...