"Шумові ефекти за океаном заважають повною мірою оцінити історичні події, які зараз розгортаються в Європі. На тлі 80-річчя перемоги над нацизмом погоджено рішення про ремілітаризацію Німеччини. Майбутня коаліція готова переглянути політику, яка сягає корінням у 1940-ві роки. Під загальні оплески", - пише військовий експерт Олексій Копитько у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:
"Я кілька разів писав, що без цього жодних оборонних завдань у Європі розв'язати неможливо, але вголос про це говорити було не в тренді.
Путін загнав Швецію і Фінляндію в НАТО, Трамп (який, до речі, наполовину німець) реанімував бундесвер.
Далі на порядку денному неминуче опиняється два питання, які десятиліттями залишалися фігурами замовчування:
Потенційний канцлер уже порушив тему європейської "ядерної парасольки". Більш ніж очевидно, що Франція і Великобританія цього завдання не витягнуть.
Думаю, якщо курсу на скорочення військової присутності США не переглянуть, то незабаром розгорнеться дискусія про ядерну зброю для Німеччини. Спочатку неминуче будуть крики "Ніколи! Це неможливо!". А потім усе зміниться".
"Так, із подивом маю дещо зауважити. Бо, здається, є люди, які щиро повірили в російські наративи. Вони звучать наступним чином: "Давайте швидше-но перемир'я, перемир'ячко, бо далі буде тільки гірше, Росія наступає, Україна програє, краще зафіксувати т...
Під час зустрічі президентів США та України Дональда Трампа та Володимира Зеленського у Римі третій стілець призначався для перекладача. Про це повідомили джерела The Telegraph, інформують Патріоти України. За словами джерела, ніхто не виганяв президен...