"На тлі збройної ескалації вздовж наших кордонів раптом піднімати тему відновлення ядерного статусу - це абсолютно невчасно", - політтехнолог Голобуцький

Андрій Мельник. Фото: Голос України.

"Посол України в Німеччині Андрій Мельник сьогодні в ефірі головної німецької радіостанції Deutschlandfunk: "В України немає іншого вибору: або ми є частиною союзу такого як НАТО і робимо свій внесок, щоб ця Європа стала сильнішою, або тоді у нас залишається єдина опція - озброюватись самим, і можливо, знову подумати про ядерний статус. Як інакше ми можемо гарантувати нашу оборону?". Заява, звісно, неймовірно приємна для кожного українця. І дуже неприємна для кожного європейця. Європа суто з раціональних міркувань зробить все для недопущення такого сценарію", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Хоча насправді Європі навряд чи доведеться щось робити: наша владна еліта абсолютно не готова до дій такого масштабу. Бо ж питання не в грошах і не в технологіях. Як показує досвід Північної Кореї, Пакистану, Ізраїлю, за реальної потреби все можна купити чи зробити. Аби була політична воля влади. В нашої теперішньої влади такої волі нема і не буде.
Це поза захмарною нефаховістю владної команди. Адже погодьтесь: в розпал міжнародної кризи довкола України, на тлі збройної ескалації вздовж наших кордонів раптом піднімати тему відновлення ядерного статусу – це абсолютно невчасно.
Якщо дійсно у владі хтось обдумує таку можливість - то про такі речі мовчать. Національні ядерні програми реалізують в абсолютній тиші (хоча з нашою кількістю кремлівських агентів на всіх щаблях влади і на всіх стратегічних підприємствах про просто смішно казати). В будь-якому випадку, хайп на цій темі недопустимий, якими б не були обставини".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Боевое применение спецназа Азербайджана в Карабахской войне", - Бутусов

неділя, 9 травень 2021, 7:25

рассказ полковника Техрана Менсимова, командующего оперативной группой, которая взяла Шушу. Менсимов Техран Джавид оглу 1972 года рождения. В начале Второй Карабахской войны - начальник управления боевой подготовки Отдельной общевойсковой армии Нахчыв...

Готуйтеся до приємностей! Яким знакам Зодіаку травень принесе активність, позитив і зміни у особистому житті

неділя, 9 травень 2021, 6:24

Чимало особистостей сподіваються на те, що травень 2021 року подарує їм не тільки активність і позитив, а ще й в особисте життя зміни принесе. На жаль, так пощастить не всім. Останній місяць весни дарує гарний настрій і радість всім людям. На вулиці ст...