"На тому перехресті на моїх очах якось збили людину. Вона відлетіла кілька метрів та впала мертва, а винуватець не зупинився", - Олена Кудренко

"Подарувати своїй дитині дорогу автівку, на 16 років - це не любов. І це не турбота. І вже точно не "правильне виховання", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"В даному випадку - це батьки своїми діями покалічили майбутнє своєї дитини, зробивши з неї вбивцю. Як і ту Зайцеву, яка вбила шістьох. Як і кожного малолітнього мажора, який звикає, що його відмазують.
На тому перехресті на моїх очах якось зимою збили людину. Людина відлетіла кілька метрів та впала мертва на "острівець", а винуватець не зупинився і помчав далі. Це дорога з аеропорта в центр Харкова, широка, хорошої якості, там є де розігнатися.
Ось по уривкам новин (прости Господи, навіть в Шарія) відомо, що цей мажор ображав колись дівчинку. За неї заступилася мати та старший брат. І мажор вистрілив з пневматики їм в обличчя. Це два роки тому. Знаєте, скільки суддя, куплений родиною мажора, присудив компенсації? 8 тисяч за мед послуги і 15 тисяч морального відшкодування. Це за постріл в обличчя. За розірвану гайморову пазуху, за пошкодження, за стрес.
Тепер вони будуть наполягати, що мажора за кермом не було. Знову когось куплять. Суддю - чому б і ні?
Мораль цієї жахливої трагедії в тому, що втратити дітей дуже просто. Не звернути увагу на те, що ти в якийсь момент прогледів, що твоя дитина некерована і йде по життю, плюючи на інших".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Литовських цивільних готують до можливого нападу Росії і Білорусі, в тому числі школярів, - Голобуцький

середа, 6 липень 2022, 0:00

"На Deutsche Welle вийшов свіжий матеріал про будні литовських школярів: "Вранці замість класної кімнати діти йдуть на природу. Цей навчальний день організував "Литовський стрілецький союз", - своєрідна військова самооборона, вони тісно пов'язані з арм...

Ворогу досить давно вдалося нав’язати нам викривлене бачення значимості "кордонів" українських областей, - Петро Олещук

вівторок, 5 липень 2022, 21:28

"Ще з 2004 року, коли технологи малювали нам борди з «Трьома сортами українців», нам насаджувалася думка, що кордони українських областей мають якесь особливе значення, і що десь на межі двох областей починається "русский мир", - пише політолог Петро О...