У російського керівництва суперечливі погляди на те, чи варто починати новий наступ на Україну. Про це заявив високопоставлений чиновник Державного департаменту США на умовах анонімності, повідомляють Патріоти України із посиланням на Reuters.
"Звичайно, є дехто всередині РФ, хто, я думаю, хотів би продовжити нові наступальні дії в Україні. Але, є й інші, у яких є реальні питання про здатність РФ зробити це насправді", - сказав він.
За словами чиновника, Росія відчуває "значну" нестачу боєприпасів, що створює серйозну проблему вздовж лінії фронту, і ті, кого Москва приєднала до своїх бойових сил, часто не були "згуртованими" підрозділами. "Існує безліч речей, з якими росіяни стикаються в плані наявності необхідного обладнання, боєприпасів, і це накладає обмеження на те, що вони можуть захотіти зробити", - пояснив чиновник.
За його словами, США швидко адаптують допомогу Україні в міру зміни характеру бойових дій, і зроблять те ж саме в разі відновлення наступу. "Якщо потрібно, ми відповімо. Ми також працюємо зараз, щоб переконатися, що в українців є те, що їм потрібно, щоб впоратися", - зазначив він.
Чиновник додав, що ЗСУ також не мають наміру зменшувати оберти. "Я думаю, росіяни повинні це враховувати", - підсумував він.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...