На відміну від російських загарбників українці міста без тривалого опору не залишають: Бутусов розповів про обстановку у Бахмуті та навколо

Журналіст Юрій Бутусов поділився свіжість данними навколо міста-фортеці, котрі окупанти стеляться захопити протягом більше 6 місяців.

"Українські війська тримають більшу частину міста, включно з центром. Хоча деякі наші підрозділи з міста вивели, але це скоріше питання ротації, а не загальний наказ на відхід. Тут все ще продовжує вести бойові діі значна кількість наших військ. Є і люди і техніка.

Ворог захопив східну частину міста до річки Бахмутка. Основний удар росіян йде не у місті, а з півночі в обхід міста. Боротьба йде за шлях постачання, який залишається. Цей шлях знаходиться під обстрілами противника. Ворог спонукає наші війська до виходу з Бахмута, оскільки створена реальна загроза оточення. Але ворог наступає повільно, і тому українське командування впевнено, що ще є можливості деякий час втримувати шляхи відходу, збиваючи темп просування та завдаючи ще більше втрат росіянам.

Утримання міста для нас в умовах обмеженого сполучення не є вигідним зараз з точки зору тактики. Це питання стратегії - українське командування буде втримувати місто до останньої можливості, як і завжди. На відміну від Херсона, Балаклії, Ізюма, Лимана, Куп'янську, з яких росіяни втікли, українці міста без тривалого опору не залишають.

Противник змушений дорого платити, і повільно йде від посадки до посадки, від будинка до будинка.

Кожен, хто б’ється у місті у невигідних умовах сподівається, що час цього героїчного спротиву використовується для створення надійних, добре обладнаних та замаскованих рубежів оборони для прикриття Сіверську, Часова Яру, Костянтинівки, Дружківки, Слов’янська, Краматорську, що на ці рубежі будуть вчасно виведені боєздатні війська, які надійно закріпляться і зможуть розгромити ворога.

Українські воїни демонструють високу боєздатність. І там, де є ефективне управління, розвідка, організація, забезпечення, мінімальна кількість боєприпасів для артилерії та мінометів, росіян вдається розбити. Ми маємо перевагу за рахунок більш якісних, більш вмотивованих та більш витривалих людей. Але війна це зіткнення двох систем, і не тільки від солдат все залежить".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україна використовувала ракети Storm Shadow для атаки на штаб Чорноморського флоту РФ - ЗМІ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 22:15

Українські військовослужбовці використовували британські ракети Storm Shadow для атаки на штаб Чорноморського флоту РФ, повідомляє Sky News. Про це журналістам розповіли у Військово-повітряних силах України, передають Патріоти України. Інших деталей дж...

Приліт по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі: Як це насправді виглядало (відео)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 22:00

Сьогодні, 22 вересня, був атакований штаб Чорноморського флоту Росії у тимчасово окупованому Севастополі. Відео з моментом прильоту потрапило в мережу, передають Патріоти України. Очільник окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов переконував, що...