На власному подвір'ї: На Гаваях чоловік провалився в лавовий тунель

Про зникнення товариша повідомили його друзі, а діставав його цілий загін поліції.

На Гаваях 71-річний чоловік провалився в лавовий тунель, прогулюючись по власному саду в місті Хіло і загинув, передають Патріоти України з посиланням на NYТ.

Останній раз сусіди Роберта Хисаши Нішімото бачили його ще в неділю, коли він працював в саду. Коли він не з'являвся кілька днів, вони занепокоїлися і викликали поліцію.

Виявилося, що літній чоловік провалився в лавовий тунель, наступивши на м'яку ділянку землі, впав з висоти шість метрів і помер.
Щоб дістати тіло Роберта, поліцейським довелося спуститься під землю. Вулканологи вважають, що тунель, який зараз відзначений прапорцями і досліджується, утворився в 1881 році, коли вивергався вулкан Мауна-Лоа неподалік Хіло і потоки лави текли під містом і на поверхні.Лавові тунелі, або лавові трубки - це особливість Гаваїв, як вулканічних островів. При виверженні, лава стікає до океану, але якщо на поверхні вона швидко застигає, то під землею процес протікає куди довше і коли лава твердне - то утворює тунель, причому вулканологи стверджують, що під землею на Гаваях ці проходи утворюють цілий лабіринт.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​А от і олюднення російського окупанта пішло: "Книга российского солдата о войне", щемливі інтерв'ю", - Голобуцький

понеділок, 15 серпень 2022, 0:00

"А от і олюднення російського окупанта пішло: "Книга российского солдата о войне", щемливі інтерв'ю, "Я понял, что всё не так. Я не хочу во всём этом участвовать. Для меня война - это личная трагедия и я стал её участником", - написав політтехнолог Оле...

"Росіяни готують новий жест "доброї волі", - Віктор Андрусів

неділя, 14 серпень 2022, 22:29

"На горизонті замаячив новий жест “доброї волі". На цей раз на правому березі Херсонської області. Наразі поки перспектива не така швидка, але думаю у вересні стане неминучою", - пише політолог Віктор Андрусів на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", п...