У Росії перед військовими комісаріатами стоїть завдання набрати 1-3 млн так званих мобілізованих. Про це ввечері у суботу, 24 вересня 2022 року, заявив через телеграм один з лідерів російської опозиції, політемігрант Гаррі Каспаров, передають Патріоти України.
"Вже стало ясно, що гребуть усіх, кого не ліньки. Військкомати роблять норму, яку їм поставили і вона явно вища, ніж 300 тис. осіб. Міноборони зробило зауваження за недбалість, але тим буде все одно, бо їм потрібно призвати від мільйона до трьох мільйонів людей. В армію мобілізованих потрапляють вже явні алкоголіки, які б'ються, не встигнувши потрапити на полігон. Інтернетом гуляють відео, де вони проносять із собою алкоголь, б'ються, ображають і, звичайно, усвідомлюють, що вони лише пішаки", - зазначає політик.
Якість підготовки "мобілізованих" протягом подальших двох тижнів Каспаров оцінює вкрай низько. "Як би не було сумно, але варто розуміти, що усі ці мобілізовані не більше ніж шістки. Два тижні на полігоні їм не допоможуть, тим більше на російському полігоні, а вся їхня служба в армії була в стилі: почистити картоплю, пофарбувати траву в зелений і вставати за командою "струнко", - наголосив Гаррі Каспаров.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...