Начальник тилу ЗСУ розповів, скільки коштує одягнути солдата до зими

Військовослужбовці Збройних сил України готові до зимового періоду і забезпечені комплектами польової зимової форми в повному обсязі.

Про це повідомив начальник тилу ЗСУ Юрій Гусляков у відповідь на запит журналістів, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Як сказано у відповіді Міністерства оборони, тилова служба ЗСУ, при забезпеченні військовослужбовців комплектами польової зимової форми, керується внутрішнім наказом №232 від 29 квітня 2016 року "Про речове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту".

Згідно з цим наказом, військовослужбовці ЗСУ до зими повинні отримати костюм спеціальний зимовий, костюм маскувальний зимовий, шапку, підшоломник, зимові рукавиці, шарф-трубу, комплекти натільної білизни, шкарпетки, черевики та інші деталі обмундирування.

"Для забезпечення потреб Збройних сил України у зимовій формі одягу, протягом 2019 року було здійснено закупівлю в достатній кількості речового майна, що дозволило створити запас польового обмундирування, взуття та спорядження на складах всіх рівнів", - зазначається у відповіді Міноборони на запит.

Орієнтовна вартість повного комплекту польовий зимової форми одягу становить близько 8 тисяч гривень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Лікар розповів, що повинно бути в домашній аптечці при коронавірусі

середа, 21 жовтень 2020, 10:12

З кожним днем ситуація в Україні погіршується, хворих більшає, тривожність та паніка наростає. З кожним днем кількість місць у лікарнях зменшується, і є велика загроза колапсу медичної системи. І якщо зараз показами до госпіталізації є важкі та середнь...

"Зелена енергія": США інвестують $100 млн у відмову від дизельного палива

середа, 21 жовтень 2020, 9:59

Уряд США стимулює перехід транспорту на водень. Це оголошення було зроблено лише через день після того, як Національна коаліція вантажівок з нульовим рівнем викидів направила до Конгресу відкритий лист, який закликає до виділення більше 2 млрд доларів ...