Начальник тилу ЗСУ розповів, скільки коштує одягнути солдата до зими

Військовослужбовці Збройних сил України готові до зимового періоду і забезпечені комплектами польової зимової форми в повному обсязі.

Про це повідомив начальник тилу ЗСУ Юрій Гусляков у відповідь на запит журналістів, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Як сказано у відповіді Міністерства оборони, тилова служба ЗСУ, при забезпеченні військовослужбовців комплектами польової зимової форми, керується внутрішнім наказом №232 від 29 квітня 2016 року "Про речове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту".

Згідно з цим наказом, військовослужбовці ЗСУ до зими повинні отримати костюм спеціальний зимовий, костюм маскувальний зимовий, шапку, підшоломник, зимові рукавиці, шарф-трубу, комплекти натільної білизни, шкарпетки, черевики та інші деталі обмундирування.

"Для забезпечення потреб Збройних сил України у зимовій формі одягу, протягом 2019 року було здійснено закупівлю в достатній кількості речового майна, що дозволило створити запас польового обмундирування, взуття та спорядження на складах всіх рівнів", - зазначається у відповіді Міноборони на запит.

Орієнтовна вартість повного комплекту польовий зимової форми одягу становить близько 8 тисяч гривень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Кремль в рамках "мирного плану" готується "купити трохи українців разом з землею", - Голобуцький

середа, 29 березень 2023, 0:35

"Кремль почав просувати (і апробувати на масах) нову ідею в рамках підготовки до якихось мирних переговорів: Росія виплачує репарації - це версія для українців. Але натомість "отримує людей і території, які хочуть бути з Росією" - "купує" у версії для ...

"Накажут ли Пригожина и Ахмедова за "разговорчики в строю", - Іван Яковина

середа, 29 березень 2023, 0:15

"Из разговора двух этих джентльменов, мы узнали, что настроение в российской элите очень-очень-очень депрессивные. Похоронные мысли у них, абсолютная безнадега. И тут мне кажется важно, знаете, что? Вот то самое обстоятельство, что в своих частных разг...