OSINT-аналітики стверджують, що Сили оборони України завдали удару американськими далекобійними балістичними ракетами ATACMS по військовому аеродрому на Курщині, передають Патріоти України з посиланням на проєкт "Кіберборошно".
Стверджується, що у ніч на 25 листопада українські ракетні війська завдали удару по російському аеродрому тактичної авіації "Курськ-Східний" американськими балістичними ракетами ATACMS.
У своєму каналі проєкт оприлюднив кадр із детонацією суббоєприпасів двох ракет М39 з касетною бойовою частиною на території летовища.
Аналітики геолокували приблизні райони ураження. Вони припадають на стоянку авіаційної техніки, зокрема, бойових літаків. Наразі невідомо, чи були вони розміщені там у момент удару.
Пов’язані з російською військовою авіацією блогери також підтвердили факт удару балістичними ракетами. Зокрема, відомий пропагандист Ілля Туманов, котрий є автором каналу Fighterbomber, заявляє про пуск 8 ракет.
За його словами, системи протиповітряної оборони аеродрому змогли віпрацювати лише по семи ракетах, наголосивши, що цей термін означає лише спробу перехоплення, а не збиття.
Офіційно ніхто з представників влади чи військового керівництва України цю інформацію не коментував.
Відео удару по аеропорту, 16+
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...