​Нафта відновила тренд на падіння, але після рішення саудитів вже довгострокове. Картинки з вартістю "чорного золота" милують око, - журналіст

"Нафта відновила тренд на падіння, але після рішення саудитів вже довгострокове. Картинки з вартістю "чорного золота" милують око цифрою Brent 59. А внизу Urals 55. Тільки це — брехня, такий собі інформаційно-психологічний прийомчик", - пише журналіст Олег Манчура на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Може навіть і не усвідомлений, а може й ні. Urals не коштує 55, бо насправді від 59 треба віднімати 12-15 доларів дисконту. За ризики. Отже, не 55, а десь 44/47. При зверстаному бюджеті 70 баксів.

Нафта по 55, як це виглядає на картинках, це те саме, що 1 долар США = 61 капєйка СРСР.

Це те саме, що велика Росія зі 140 мільйонів населення, але там аби 110 було.

Це те саме, що велика російська культура, яка зовсім не велика і дуже часто не російська.

Це те саме, як велика економіка РФ, яка "може десятиліттями воювати", але не чекаючи осені вже грохнулася в рецесію.

Але коли все московскоє благолєпіє закінчиться, то розбираючи завали вєлікого русского - повертаючи назву Русь чи ікону Вишгородської Божої матері, запасників Ермітажу чи пісню "Плаття моє із ситцю" (Дим сігарєт с мєнтолом) - треба виконати ще одну історичну місію. Повернути кордони Європи до античних часів, там де бачили їх Геродот, Страбон та Птоломей — на річку Танаїс, себто на Сіверський Донець та нижню течію Дону — на східні межі України.

Європа по Урал - це такий же інформаційно-психологічний прийомчик, як і нафта по 55, а не 44.

Це ще Вольтер зрозумів, коли писав, що Пьйотр хотів зробити Московію більш європейською, хоча вона не була повністю частиною Європи.

Але грубі московські гроші, зароблені на нафті того часу — пушині та поташу — робили свою справу серед французьких та німецьких географів.

В 1725 році вперше було запропоновано визнати кордон Європи не по річках, як до того, а по гірських хребтах.

Зробив це швед Філіп Юхан фон Страленберг, який потрапив у полон після однієї з найбільших катастроф в історії Європи — битви під Полтавою.

Хтозна, може саме капітан Карла XII став першою жертвою "стокгольмського синдрому".

Як-не-як тринадцять років у полоні. У такій собі пєтровській "шарашці". У Тобольську. Ага, в тому самому, іронічно.

Російська імперія першою визнала нові кордони Європи, що не дивно. Та інвестувала чималі гроші в поширення цієї теорії, щодо якої протягом всього XIX століття існував опір у середовищі європейських вчених.

Москва в усі часи найкраще продавала понти. І тому не жаліла на них грошей. Забрати понти — забрати страх перед Москвою та захоплення Москвою. Кордон по Уралу такий же важливий, як Шостаковіч, Большой тєатр та матрьошка.

Якщо вєлікая русская культура це вітрина, то уральський кордон — її рама. Коли розберемо і одне, і друге — нам буде байдуже якою стане ціна Urals.

Urals торгуватимуть ural's nations. Продаватимуть її ще на старому геродотівському кордоні Європи. Десь на Сіверському Дінцю".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Путін цього страшенно боїться: Що насправді може статися в Чечні, - Іван Яковина

п’ятниця, 9 травень 2025, 22:28

"Минулого разу я розповідав історію про Рамзана Кадирова. Що у нього великі проблеми зі здоров’ям. І ось є російський політолог Станіслав Бєлковський, який написав у себе в Телеграм-каналі, що у Кадирова зовсім погано зі здоров’ям. Що у нього, мабуть, ...

Колишній очільник ДФС Роман Насіров вийшов з-під варти, - джерела

п’ятниця, 9 травень 2025, 22:14

Колишній голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров вийшов з-під варти після внесення застави. Про це у п’ятницю, 9 травня, повідомив журналіст Олег Новіков з посиланням на джерела в Вищому антикорупційному суді та в органах правопорядку,...