
У тимчасово окупованому Мелітополі окупанти відзначили найбільш старанних зрадників України. Нагороди отримали представники сектору "культури" – співробітники музеїв, клубів, бібліотек і творчих колективів. Про це пише ЦНС, передають Патріоти України.
Росіяни завжди приділяли чимало уваги цьому напрямку. Вони роблять усе для насадження своєї "вєлікай" недокультури – від перейменування топонімів на російський манір до репертуару вистав та пісень локальних ансамблів і колективів. Крім того, ця категорія дуже добре справляється із завдання агітування народу за правлячу партію та кремлівського диктатора, який готується до чергового фарсу під назвою "вибори президента РФ".
І нехай поки РФ буцімто оточує зрадників схваленням і вдячністю, вони мусять пам'ятати: особи великої кількості колаборантів вже ідентифіковані. Після деокупації українських територій усі вони відповідатимуть перед Законом України. Сподіватися на те, що їх захистять окупанти, не варто.
"Росіяни залишили таких горе-активістів при відступі з Харківщини та Херсонщини, уже чимало з них відбувають покарання в пенітенціарних закладах. На даний час завдяки небайдужим громадянам відповідні органи збирають доказову базу та формують справу на кожного зрадника, який вирішив працювати на ворога за нікчемні продуктові пакети та значки", – наголосили у підпіллі.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...