
Вночі 10 лютого Росія масовано атакувала Запоріжжя. У місті за годину зафіксували 17 ворожих "прильотів".
Це найбільша кількість з початку повномасштабного російського вторгнення, повідомив у Telegram секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.
За його словами, ворог атакував об'єкти енергетичної інфраструктури.
"Інформація щодо руйнувань та постраждалих уточнюється. Це все, на що здатна ця армія мразот – обстрілювати спляче місто і бити по нашій інфраструктурі. Але нас не зламати. Тримаймося", – написав Куртєв.
Російські загарбники вночі 10 лютого вдарили по Харкову. Близько 4:00 було зафіксовано близько 10 вибухів. Ворог цілився по критичній інфраструктурі.
Цієї ж ночі звуки вибухів чули також у Дніпрі, Вінниці та на Миколаївщині. Повідомляли про роботу протиповітряної оборони. Перед тим була інформація, що ворог випустив по Україні кілька груп іранських дронів-камікадзе.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...