Найбільше шансів звільнити лівобережжя Херсонщини буде з запорізького напрямку, - полковник СБУ

Наразі українські військові на півдні вибудували оборону по річці Дніпро і вивільнили велику частину своїх сил, які перекинули на інші напрямки. Тепер основним завданням сил оборони має стати просування на запорізькому напрямку – в бік Енергодара, Мелітополя. Таку думку в інтерв’ю висловив ветеран АТО, «кіборг», полковник СБУ та народний депутат Роман Костенко, передають Патріоти України.

«Звільнення лівобережжя буде залежати від багатьох факторів, у першу чергу, від того, яке рішення прийме наш главком. На мою думку, більше шансів його звільнити буде із запорізького напрямку, ніж намагатися штурмувати Дніпро та створювати там плацдарми. Штурм Дніпра можливий в перспективі, але для цього потрібно багато сил та засобів, бо ця ріка є досить широкою і поки такий варіант для мене виглядає нереальним. Час, коли це станеться, залежатиме від подій на всьому театрі бойових дій», – зазначив він.

Водночас Костенко наголосив, що говорити про бойові дії на півдні не можна без урахування подій, які відбуваються на сході. Він також зазначив, що тепер основним завданням сил оборони має стати просування на запорізькому напрямку – в бік Енергодара, Мелітополя.

«Не можна казати про одне лівобережжя без урахування подій на сході, де противник зараз концентрує війська – в районі Авдіївки, Бахмута, аби продавлювати нашу оборону. Поки ми виконали програму максимум – убезпечили південь на середньострокову і довгострокову перспективу, вибудували оборону по річці Дніпро і вивільнили велику частину своїх військ, які перекинули на інші напрямки. Тепер нашим основним завданням має стати просування на запорізькому напрямку – в бік Енергодара, Мелітополя. Ворог, на жаль, це теж розуміє, але це – єдиний шанс розрізати його логістичні шляхи та їхнє угрупування. Також ключове завдання – стримування ворога на Донецькому напрямку», – пояснив Костенко.

Джерело: Главком
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"На многое у нас не хватает денег, но на взятки всегда найдутся", - блогер-одесит

неділя, 29 січень 2023, 0:35

"На многое у нас не хватает денег, но на взятки всегда найдутся. И немалые. Это на Западе чиновники горят на мелочах, покидая высокие посты из-за искушения в пределах от 20 до 50 тысяч евро. У нас же, если попался на взятке или откате, то не меньше, че...