"Найближчим часом рейтинг Зеленського просяде мінімум до 33%", - політтехнолог Голобуцький

Це підводить нас до високої ймовірності дострокових парламентських виборів, можливо, одночасно з місцевими.

"Рейтинг Зеленського знов впав: КМІС пише, що з 47% до 38%. За деякими прогнозами, найближчим часом рейтинг просяде мінімум до 33%", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Але очевидно, що коли почнуться масові звільнення і скорочення зарплат, 33% здаватимуться недосяжною стелею. Що підводить нас до високої ймовірності дострокових парламентських виборів, можливо, одночасно з місцевими. Бо весь цей негатив Зеленському треба буде на когось скинути.

Те, що частину буде перевантажено на Шмигаля і його уряд - вже доведений факт. І так само можна з високою ймовірністю констатувати: осені уряд Шмигаля не переживе. От тільки масштаб накопиченого на той момент негативу не дозволить помітно підняти рейтинг президента самою тільки відставкою уряду.

Отже, лишиться один варіант: спробувати скинути негатив ще й на парламент. Депутатів багато, накосячили достатньо - цілком ймовірно, що в ОП вже обраховують, скільки відсотків рейтингу Зеленського відіграють на припиненні діяльності ВР в цілому і "більшості 150-х мільйонерів" зокрема. В підсумку: є висока ймовірність, що і ВР 9-го скликання завершить каденцію до весни 2021-го".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Думав, що сусіди зрадіють, але натомість почув невдоволення: Ветеран АТО витратив понад 100 тис. гривень премії на ремонт під'їзду в будинку (відео)

середа, 2 грудень 2020, 23:05

Микола Маланіч отримав премію від мерії і витратив її на ремонт під'їзду львівської багатоповерхівки, де він живе разом зі своєю сім'єю. Чоловік самостійно профінансував ремонт. Завдяки йому в під'їзді встановили нову плитку, пандус, поручні, а також к...

"Проклятие индейского вождя ставит Байдена на колени перед Россией" - Рибніков

середа, 2 грудень 2020, 22:44

Когда грязный Байден неосмотрительно крал победу на выборах у мудрого Трампа, ему было невдомек, что все закончится бесславным падением, и это будет только начало... Когда грязный Байден неосмотрительно крал победу на выборах у мудрого Трампа, ему было...