"Найближчим часом рейтинг Зеленського просяде мінімум до 33%", - політтехнолог Голобуцький

Це підводить нас до високої ймовірності дострокових парламентських виборів, можливо, одночасно з місцевими.

"Рейтинг Зеленського знов впав: КМІС пише, що з 47% до 38%. За деякими прогнозами, найближчим часом рейтинг просяде мінімум до 33%", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Але очевидно, що коли почнуться масові звільнення і скорочення зарплат, 33% здаватимуться недосяжною стелею. Що підводить нас до високої ймовірності дострокових парламентських виборів, можливо, одночасно з місцевими. Бо весь цей негатив Зеленському треба буде на когось скинути.

Те, що частину буде перевантажено на Шмигаля і його уряд - вже доведений факт. І так само можна з високою ймовірністю констатувати: осені уряд Шмигаля не переживе. От тільки масштаб накопиченого на той момент негативу не дозволить помітно підняти рейтинг президента самою тільки відставкою уряду.

Отже, лишиться один варіант: спробувати скинути негатив ще й на парламент. Депутатів багато, накосячили достатньо - цілком ймовірно, що в ОП вже обраховують, скільки відсотків рейтингу Зеленського відіграють на припиненні діяльності ВР в цілому і "більшості 150-х мільйонерів" зокрема. В підсумку: є висока ймовірність, що і ВР 9-го скликання завершить каденцію до весни 2021-го".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дві правди президента, або Як Медведчук відчитав Зеленського за "російське фінансування", - ЗМІ

вівторок, 14 липень 2020, 23:15

Володимир Зеленський розуміє, що джерело фінансування ОПЗЖ і особисто Віктора Медведчука може перебувати в Росії, але реальних дій влади, зокрема спецслужб, чекати з цього приводу не варто. "Вы же знаете, что мы с вами должны жить по закону. Я уверен, ...