Окупанти намагаються підкупити мешканців тимчасово захоплених територій, аби ті прославляли росіян у соцмережах. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України.
Відомо, що на тимчасово захоплених територіях півдня України росіяни обіцяють рублі за відео, де місцевий має розповідати на камеру, як покращилось його життя. Важливо, що ролик має тривати щонайменше хвилину.
"За задумом це має допомогти росіянам створити низку відео, які потім будуть поширювати на країни Заходу російські агенти впливу. Також окупанти обіцяють, що автори найкращих відео отримають роботу у фейкових місцевих ЗМІ, які росіяни створили після захоплення регіону. Таким чином у Кремлі сподіваються подолати дефіцит пропагандистів у регіоні", - розповіли у ЦНС.
Центр національного спротиву наголошує, що добровільна участь у підготовці пропагандистських матеріалів за російські гроші є колабораціонізмом. За це передбачається кримінальна відповідальність.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...