
Кілька сотень бойовиків ПВК Вагнер повертаються з ЦАР до Москви. Про це повідомляє африканське видання Jeune Afrique, передають Патріоти України.
За інформацією журналістів, за останні години центральноафриканську столицю Бангі покинули 500−600 найманців ПВК Вагнер. «Два рейси вилетіли з аеропорту Мпоко в центральноафриканській столиці і попрямували до Москви, Росія», — йдеться в повідомленні.
Також, за їхніми даними, ще один літак готується до відбуття в Бангі. Раніше ЗМІ повідомляли, що після невдалого заколоту ПВК Вагнер Кремль має намір знищити або взяти під контроль активи, пов’язані з її ватажком Євгеном Пригожиним.
WSJ повідомляв, що Кремль боїться втратити свій вплив в Африці та низці країн Азії через бунт ПВК. Туди відправили кілька делегацій МЗС РФ. Також Інститут вивчення війни зазначав, що невдалий бунт Пригожина може дати можливість США та іншим західним країнам перехопити вплив у тих країнах Африки, де діють російські найманці.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...