Наймиліші сімейні фото: Ведмежата переправилися через річку на спині у мами

У дикій природі теж можна побачити тісний зв'язок між мамами та дітьми.

Тварини, так само як і люди, піклуються про своїх дітей і допомагають їм долати перешкоди. Нещодавно в США були зроблені наймиліші кадри, на яких видно як ведмедиця переносить на спині своїх шестимісячних дитинчат через річку, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Унікальні знімки зробила Патті Уолш в Національному парку Лейк-Кларк на Алясці. "Дитинчата були трохи налякані. Вони трималися за маму так міцно, як могли", - сказала фотограф таблоїду The Sun.

Ведмедиця з двома своїми малюками хотіла переправитися через річку, але ведмежата ще не досить сильні, щоб долати великі глибини. Тому вона допомогла їм: дитинчата забралися до мами на спину, і тварини вирушили в плавання.

Ведмежата виглядають злякано і бояться впасти: вони міцно тримаються кігтями за шерсть матері, а велика ведмедиця дбайливо переносить їх через річку.

Як тільки у водоймі стало мало води, ведмедиця скинула зі спини малюків. За словами фотографа, такий перехід через річку допомагає ведмежатам позбутися страху.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Дворцовый переворот в РФ стал реальнее", - російський політолог

субота, 16 січень 2021, 2:00

Ті, хто втратили надію на владу, будуть об'єднуватися, щоб цю жар-птицю спіймати, тепер уже без надії на милість Путіна. "Много об этом писать — проку нет. Путин пытается различными перестроениями усилить свою гвардию. Вряд ли что из этого выйдет. Стра...

Запропонувати народу хабар (за прикладом "Юліної тисячі") влада не має ресурсів. А вирішити бодай частину проблем - не має компетентності", - політтехнолог Голобуцький

субота, 16 січень 2021, 0:00

Протести ставатимуть масштабнішими... "Тарифні протести: від "прохань до доброго царя-Зеленського" - до Майдану, а може й Коліївщини? Тарифні протести тривають по всій Україні, незважаючи на обіцянку влади "можливо знизити на 3% (але конспіративна назв...