
Найскладнішою ділянкою фронту зараз, без сумнівів є стик покровського та торецького напрямків.
Ворог дуже багато сил та засобів підготував перед початком операції.
Коли наче вдалося згасити пожежу в нашій обороні, настало "перемирʼя" на Великдень, і ворог цим скористався на 1000%.
Перегрупувавшись та поповнивши втрати за ті 30 годин, вони з новими силами рванули до лінії Русин Яр - Олександро-Калинове.
Наразі ситуація не стабілізована, ворог дотискає Тарасівку, дотис Суху Балку та рветься на Романівку та Нову Полтавку з Новооленівкою.
До Олександро-Калинового залишається близько 7 км. А з Торецька до Іванопілля - 8 км. Обидва села є ближнімі підходами до Костянтинівки.
І задача ворога до того самого 8-9 травня - зайняти ці лінії, щоб вже після гіпотетичного "перемирʼя" (після 10 травня) розпочати свій оперативно-тактичний наступ на саму Костянтинівку.
Але відчуваю, що виходити на зручні рубежі біля Констахи з півдня та заходу вони будуть весь травень, якщо не більше.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...