Найтяжчі півроку війни вже позаду: Путін зараз блефує. Росіяни на максимумі своїх можливостей, - Євген Дикий про ультиматуми Кремля та його справжні наміри

Росіяни наразі на максимумі своїх можливостей на фронті.. А можливості України тільки починають розгортатись. Про це сказав колишній командир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий в ефірі Radio NV.

"По дуже багатьох ознаках, які складаються у загальну картину, мені видається, що росіяни наразі на максимумі своїх можливостей", - сказав Дикий.

"У росіян є прислів'я "русские долго запрягают, но быстро едут". Мені здається, що все виглядає рівно навпаки: вони якраз запрягли доволі швидко. І мобілізацію провели ще восени 2022 і з початку 2023 перевели всю економіку на військові рейки. Але от вони запрягли, погнали і вийшли на максимум своїх можливостей", - сказав експерт.

Зі слів Дикого, поки Китай "не відкриє свої закрома", росіянам нарощувати нема чого ні по людях, ні по техніці і БК. Також Північна Корея, за словами експерта, не багато чим може допомагати ворогу, бо її можливості не безмежні.

"Не думаю, що "товариш" Ин може дуже сильно допомогти "товаришу" Пу. Просто фізично не сильно є чим", - сказав Дикий.

"А наші союзники, навпаки, виявились тими, хто дуже повільно запрягає, але здається таки позапрягали. Зараз наші західні союзники по-справжньому тільки починають "ехать". А ми, взагалі, тільки починаємо запрягати. І це визначає загальну ситуацію. Тобто росіяни дійсно пруть, дійсно тиснуть, але вони вже досягнули максимум своїх можливостей, і вони самі це знають і розуміють. А з нашого боку можливості тільки починають розгортатись - це стосується і постачання від союзників, і власне мобілізації, яка перші кроки тільки робить", - зазначив експерт.

Дикий прокоментував заяви російського диктатора Володимира Путіна перед Глобальним самітом миру.

"Це дуже характерний для нього зухвалий блеф, на який десятиліттями, на жаль, вівся Захід", - сказав Дикий.

"Путін зараз блефує. Він каже: "Віддайте мені Херсон, Запоріжжя", але знає, що ніхто йому не віддасть. Але він хоче від наших партнерів почути: "Ніхто вам не дасть Запоріжжя, Херсон, але от по нинішній лінії давайте говорити". Оця заява про чотири області - це пропозиція до торгу про заморозку по лінії фронту", - сказав експерт.

Зі слів Дикого, у Кремлі планують "на момент початку переговорів" вийти до адмінкордонів Донецької області і вийти на річку Оскол.

Росіяни розуміють наслідки від дозволів партнерів України бити західною зброєю "за поребрик", сказав експерт.

"Це те, чого ми чекали два з половиною роки. Ця зміна не сама по собі. Вона означає, що змінилось бачення, як взагалі треба спілкуватись з рашкою. Це означає, що до наших союзників нарешті доходить, що будь-яка дипломатія з Росією можлива тільки тоді, коли вона у військовому сенсі має жорстку поразку", - зазначив Дикий.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Несуться до прірви

середа, 24 липень 2024, 8:44

Коли політики з авторитарними замашками вирішують стати «великими диктаторами», вони мають памʼятати: це шлях, який вимагає чималого хисту. Бажання, хитрості, підлості і жорстокості – мало. Суспільство чинить спротив. Якщо не вмієш подолати – зупинись ...

Ціна втрати Прогресу: На Покровському напрямку окупанти беруть в оточення бійців однієї з бригад ЗСУ. Команди на відхід з "мішку" немає – DeepState

середа, 24 липень 2024, 8:14

Російські окупанти намагаються оточити частину угрупування українських військових поблизу села Прогрес у Донецькій області, яке днями було захоплене. Однак наразі наказ про вирівнювання лінії фронту не надходив. Про це у ніч проти середи, 24 липня, пов...