У суботу, 7 червня, на бітумному заводі у Кстово Нижньогородської області РФ спалахнула пожежа. Про це повідомляє керівник ЦПД Андрій Коваленко, передають Патріоти України.
За його словами, найімовірніше, горить бітумний завод в Кстово. Утім, деякі російські пабліки пишуть і про НПЗ "Лукойл". Місцевий телеграм-канал "Подслушано Кстово" пише, що місткість з бітумом спалахнула на заводі у Кстовському районі. Зазначається, що пальне розлилося на 100 квадратів, є загроза, що полум'я перекинеться на сусідні резервуари.
У відео присутня нецензурна лексика.
Фахівці української OSINT-спільноти "КіберБорошно" зазначили, що було уражено бітумний завод компанії "Лукойл" у Кстові — це сучасне підприємство, яке нещодавно пройшло масштабну модернізацію для виробництва та пакетування полімерно-модифікованих бітумів.
На заводі встановлено автоестакаду для наливу сировини, що дозволяє здійснювати безперервне будівництво та ремонт доріг, а також значно покращує ефективність виробництва. Модернізація проводилась з використанням технологій австрійської компанії PÖRNER, що підвищує якість і продуктивність.
"Уражено було основну виробничу установку (на зображенні позначено жовтим) та склад сировини (на зображенні позначено червоним). Дорожно-будівельна галузь традиційно є сферою з високою корупційною складовою, що приносить надприбутки олігархам, наближеним до влади", - підкреслили аналітики.

У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...