
Схоже, що росіяни поступово починають розуміти, що уникнути відповідальності за розв’язану ними війну проти України, просто відсиджуючись біля телевізора, не вийде, передають Патріоти України.
Останнім часом так званий «глибинний народ» став все частіше стикатися з наслідками своєї збройної агресії вже безпосередньо на території РФ. Так, у Брянській області було завдано удару по нафтобазі у Клинцях, внаслідок чого там почалася масштабна пожежа.
На цьому тлі у соцмережах оприлюднили відео з дуже показовим діалогом місцевих мешканок, який розсмішив українських користувачів соцмереж.
— Пожарки, бл*. Оля кричить: «До мене їдьте». Евакуювалися. Вокзал евакуюється. Я хвилююся, шо ми газ перекрили, а в хаті не перекрили, — міркувала одна з очевидців, спостерігаючи за бурхливим полум’ям.
— Люд, воно вже все… Якщо воно згорить, то воно згорить… Нам п*здець, Людо! Ти в курсі?, — поцікавилася у неї подруга, розмірковуючи над можливими наслідками настільки масштабної пожежі.
— Ні. Ні, Віка. Ні. Ні! Не кажи так! Нічого немає. Усе повз нас іде поки що. Не хвилюйся. Не валнавайся, як Колька мій каже, — відповіла росіянка своїй співрозмовниці, намагаючись заспокоїти чи то її, чи то саму себе.

Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...