"Нам в якості орієнтиру "наздогнати" вже навіть Молдову не світить", - політтехнолог Голобуцький

"За 1,5 роки Україна перетворилась на вигнанця Європи. З вакциною вже більш-менш зрозуміло. Україна буде останньою країною в Європі (якщо не в світі), котра проведе масову вакцинацію", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Вакцинація в Україні затягнеться мінімум до кінця року. За які гроші забезпечуватиметься вакцинація хоча би половини населення, 20-х мільйонів, це 40 мільйонів доз (з розрахунку 17,85 дол/доза від китайського Циноваку виходить 714 млн дол), - абсолютно незрозуміло.
З китайцями домовлено про 1,9 млн доз: це на вакцинацію 945 тисяч громадян, 2,5%. Для формування колективного імунітету це ні про що. Якщо імунізації вистачає на 3-6 місяців і потім треба повторювати вакцинування, - то це тим більше ні про що.
Тобто, вже зрозуміло, що ми зганьбимось з цим на весь світ. Безвіз, звісно, Європа в нас не забере за таку дупоголовість, але ізоляція для наших громадян буде довшою і жорсткішою.
Висновок: некомпетентність влади призвела до того, що Україна перетворилась на полігон соціально-медичного експерименту («а що буде, якщо не вакцинувати населення і плювати на засоби захисту?»).
--
Ну і про зовсім сумне.
Ті, хто кивають на Албанію «навіть вони вже почали масову вакцинацію»: це абсолютно невиправдана висота самооцінки. Яка Албанія? Я там був 4 роки тому, то вже тоді вона випередила нас так, що наздоганяти безсенсово.
Знаєте, нам в якості орієнтиру «наздогнати» вже навіть Молдова не світить. Бо з усіма її придністровськими окупаційними проблемами в Молдови є братня Румунія, котра тягне Молдову до пристойного способу життя (не «рівня» - саме «способу», це коли підхід до проблем взагалі інакший)".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Люди Трампа под Капитолием, кто они? Очень ведь интересные персонажи", - Анти-Колорадос

неділя, 24 січень 2021, 2:00

"Постепенно и часто – методом "от противного", становится понятно то, что должно было произойти в США 6 января. Сейчас Сеть просто наводнена материалами о том, что ФБР конвейером задерживает участников штурма Сената и они пытаются рассказать о том, что...

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...