
У Курській області російські загарбники намагалися швидко підійти до позицій українських бійців, але натомість понесли втрати, зазначають Патріоти України.
Як повідомили в Оперативному командуванні Північ Сухопутніх військ ЗС України 29 листопада, на Курському напрямку ворог планував здійснити швидке висування колоною до позицій 1-ї окремої танкової Сіверської бригади.
У російській колоні було шість одиниць броньованої техніки. Однак ворожі плани зазнали краху. «Завдяки взаємодії бійців роти ударних безпілотних авіаційних комплексів Пегас 1 ОТБр та суміжних підрозділів просування противника зупинено», — йдеться у коментарі до опублікованого відео.
За словами захисників, п’ять із шести бойових машин росіян знищено за допомогою дистанційного мінування. «За шостою полюють Пегаси», — прокоментували відео у ЗСУ.
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...