"Напередодні зустрічі Путіна з Байденом ФСБ може влаштувати теракт і на нашій території", - політтехнолог Голобуцький

"Зустріч вбивці з терористом": Путін, названий Байденом «вбивцею», через Патрушева обвинуватив США (ну і Байдена опосередковано) в тероризмі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Секретар Радбезу РФ Патрушев на нараді з безпеки в окупованому Севастополі анонсував нові геніальні плани Кремля – знов зайнятись терактами проти своїх, обвинувативши нас: «Поводом для начала военных действий могут стать организованные Украиной при поддержке США провокации [в Криму] с гибелью военнослужащих и потерей военной техники» - адже «спецслужби України намагаються здійснювати в Криму диверсії і терористичні акти, перш за все на об'єктах інфраструктури і життєзабезпечення».

Але «США, НАТО і низку країн ЄС» гуртом він також обвинуватив в «дискредитації внутрішньої і зовнішньої політики РФ» і в «завданні шкоди її авторитету і міжнародному іміджу, поширенні екстремістської і націоналістичної ідеології».
Непоганий крок напередодні зустрічі Путіна з Байденом для опускання діалогу зі США на один рівень з Кремлем: «Ми – вбивці? Так ви самі – терористи! Ми однакові, тільки ви приховуєте за гарним фасадом, а ми чесні».
І заявами Патрушева Кремль навряд обмежиться – найпевніше додасть крові для більшої правдоподібності. Цілий світ, а не тільки ми, в курсі, що Кремлю організувати теракт – навіть напружуватись не треба. Це в них природній спосіб функціонування. І найбільш звичний спосіб навіть просто підняти рейтинг політика (Путін то робив), не те що починати війну – історично не так давно не пошкодували підірвати кілька своїх житлових будинків, щоб почати чергову Чеченську кампанію.
Тому з високою ймовірністю в Криму дійсно найближчим часом щось підірвуть/ підпалять/ отруять в достатніх масштабах. І негайно знайдуть чергову умовну «візитку Яроша», що стане беззаперечним доказом причетності України.
Зрештою, українські ЗМІ прокремлівського пулу вже запустили в обкатку тезу про «підозрілу активізацію добробатів»: що за їхніми діями треба прискіпливіше слідкувати, бо зроблять якусь страшну провокацію. Хоча на практиці все набагато простіше, зважаючи на кількість (досі!) робітників з України і на теренах Росії, і на окупованих РФ теренах. ФСБ просто знайде якийсь дім. де їх мешкає достатньо багато, і підірве, заполірувавши заявою, що причина вибуху у «зберіганні великих обсягів вибухівки підпільними бандерівцями, що приїхали з України нібито на заробітки». Це настільки просто, що може бути реалізоване хоч завтра.
Питання тут в іншому. Якщо сценарій з «українськими терактами» буде реалізовано ФСБ до зустрічі Путіна з Байденом – значить, Кремль вирішив максимально підвищити ставки.
Хоча, здається, вони ще самі не визначились, кого вбивати їм вигідніше: з заяви Патрушева про «українських терористів» ніби випливає, що запланованими жертвами будуть російські військові (чи й не тільки військові, але й «об’єкти життєзабезпечення» з цивільними разом). Але от «Маяк» вже потрактував слова Патрушева діаметрально протилежно, додавши всього одне слово: «своїх» в описі зловісних планів України щодо загибелі військових.
Тобто, РНБО, СБУ, Міноборони, службам розвідки не варто розслаблятись: напередодні зустрічі Путіна з Байденом ФСБ може влаштувати також і теракт на нашій території, прямо в наших військових частинах, із загибеллю наших військових. Ну і з потрактуванням «вони готували теракт, але з власної необережності загинули самі». Російських диверсантів в нас не бракує в усіх структурах, як не прикро це визнавати. Або це може бути самовбивча атака «підігрітих» великою кількістю зброї і боєкомплекту терористів «ЛДНР» на наші позиції із загибеллю значної кількості наших бійців. І потрактуванням «Україна напала на мирних громадян ЛДНР, незважаючи на втрати людей зі свого боку».
Коротше, всі українські спецслужби в найближчі тижні мають бути в стані підвищеної боєготовності і пильності. І так, варто для цього звернутись по допомогу до союзників: технічну, збройну, кадрову, хоч якусь".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив

Хіти тижня. Втікач Азаров взяв участь у побєдобєсії, але щось пішло не так (фото)

неділя, 16 травень 2021, 22:00

"Втікач Азаров теж взяв участь в побєдобєсіі - викопав фоточку батька. Коли ти і прізвище поміняв, і фотошоп зробив - а все одно всі розуміють, що ти таке!))", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передаю...