"Нарешті з'явився хтось тупіший...": Майкл Щур розгромив фейковий засіб захисту від коронавірусу (відео)

В Україні "блокатори вірусів" продаються і за 200, і за 400, і навіть за 1800 гривень.

Комедійний ведучий Майкл Щур (Роман Вінтонів) розкритикував аферистів, які продають українцям непрацюючі "блокатори вірусів", наживаючись на пандемії COVID-19. Новий ролик журналіста вийшов на YouTube-каналі "Телебачення Торонто" в рамках програми #@)₴?$0, передають Патріоти України.

"Це те, чого так довго чекали радикальні антивакцинатори: нарешті з'явився хтось тупіший, ніж вони. Тепер від коронавірусу рятує шматок пластика з порошком усередині", – обурилися ведучі програми.

Вони також показали кілька роликів із рекламою фейкового пристрою. Він, як обіцяють аферисти, виділяє діоксид хлору, нібито вбиваючи віруси.

"Щоб на 100% захиститися від коронавірусу, потрібно задихнутися у випарах діоксиду хлору і померти", – із сарказмом пояснив обман Майкл Щур. Його співведуча пожартувала, що "блокатор" потрібно класти "відразу в труну".

В Україні "блокатори вірусів" продаються і за 200, і за 400, і навіть за 1800 гривень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Нашого цвіту по всьому світу: Умови праці та заробітки в Фінляндії

середа, 15 липень 2020, 6:08

Українці обирають Фінляндію, тому що там більше платять. Цього року Міграційна служба Фінляндії видала 8,7 тисячі дозволів (сертифікатів) на сезонну роботу. При цьому найбільше таких дозволів видали українцям. Зараз у розпалі збір полуниці, а лісові яг...

Неможливо не заслухатися: Одна з найкращих пісень Січових Стрільців (відео)

середа, 15 липень 2020, 0:17

"О, Україно!" - одна з найкращих пісень "Січових Стрільців". Написали її в 1917 році. Автор слів - Микола Вороний. Патріоти України пропонують вам її послухати у виконанні гурту "Не журись!". Піснею поділилася в спільноті "Патріоти України - єднаймося!...