Нарешті знайшли застосування: На Росії "Ладу Калину" переробили на безпілотний катафалк

Машина може розігнатися до п'яти кілометрів на годину і їздити тільки на закритій території.

Студенти в Росії сконструювали на базі автомобіля Лада Калина прототип безпілотного катафалка, який може розвивати швидкість на кладовищах до 5 км/год, передають Патріоти України.

Як уточнює ресурс, студенти декількох вузів Сибіру створили специфічну машину спеціально для роботи на кладовищі. Автомобіль побудований на основі вантажної версії Лади Калина ВІС-234900. Розробники зуміли збільшити колісну базу авто, щоб в його вантажний відсік можна було поміщати труну.
Інженерам також довелося обладнати педалі і важіль коробки перемикання передач лінійними актуаторами через те, що в цьому автомобілі їх стан не можна міняти через електронний блок управління.
Новий автомобіль обладнали трьома лидарами Velodyne і камерою. Остання поки не використовується через те, що в безпілотнику застосовують алгоритми управління і сприйняття навколишнього середовища власної розробки. Уточнюється, що вони дозволяють йому їхати по прямій, а також розпізнавати деякі об'єкти навколо.
Розробники вже випробували машину на швидкості до п'яти кілометрів на годину на вузькій дорозі - як імітація проїзду кладовища. Автомобіль може пересуватися тільки закритими територіям (а не звичними дорогами), оскільки в його конструкцію внесли серйозні зміни.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Дядьку, я зараз таку бесіду з тобою проведу, що тебе звідси винесуть": Як школяр займався вихованням представників вишів, які хотіли говорити російською, - блогер

неділя, 28 лютий 2021, 21:00

"Днями, 18 лютого 2021-го, з моїм сином Михайлом, учнем 11 школи в м. Дніпро, сталася дуже неприємна ситуація. До школи під час уроку з математики завітала група у складі семи представників військових вищих навчальних закладів з усієї України. Всі одяг...

Марсохід Perseverance зняв смерть "небесного крану" (фото, відео)

неділя, 28 лютий 2021, 20:33

Sky Crane або "небесний кран", це прилад, який спустив марсохід на поверхню Червоної планети. У перші секунди після посадки на Марсі ровер Perseverance сфотографував клуби диму своєю задньою камерою, повідомляють Патріоти України. Це наслідки запрограм...