Нарешті знайшли застосування: На Росії "Ладу Калину" переробили на безпілотний катафалк

Машина може розігнатися до п'яти кілометрів на годину і їздити тільки на закритій території.

Студенти в Росії сконструювали на базі автомобіля Лада Калина прототип безпілотного катафалка, який може розвивати швидкість на кладовищах до 5 км/год, передають Патріоти України.

Як уточнює ресурс, студенти декількох вузів Сибіру створили специфічну машину спеціально для роботи на кладовищі. Автомобіль побудований на основі вантажної версії Лади Калина ВІС-234900. Розробники зуміли збільшити колісну базу авто, щоб в його вантажний відсік можна було поміщати труну.
Інженерам також довелося обладнати педалі і важіль коробки перемикання передач лінійними актуаторами через те, що в цьому автомобілі їх стан не можна міняти через електронний блок управління.
Новий автомобіль обладнали трьома лидарами Velodyne і камерою. Остання поки не використовується через те, що в безпілотнику застосовують алгоритми управління і сприйняття навколишнього середовища власної розробки. Уточнюється, що вони дозволяють йому їхати по прямій, а також розпізнавати деякі об'єкти навколо.
Розробники вже випробували машину на швидкості до п'яти кілометрів на годину на вузькій дорозі - як імітація проїзду кладовища. Автомобіль може пересуватися тільки закритими територіям (а не звичними дорогами), оскільки в його конструкцію внесли серйозні зміни.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На багатство і здоров'я: Молитви на Водохреще

неділя, 19 січень 2020, 10:12

Хрещення Господнє, або ж Водохреще, яке святкується 19 січня, встановлено на честь хрещення Ісуса Христа в річці Йордан Іоанном Хрестителем. За біблійними переказами, саме під час Хрещення було засвідчено месіанське призначення Ісуса Христа. Цього дня ...

Хіти тижня. Нагадати послам Ізраїлю та Польщі: "Нюрнберг не визнав Бандеру злочинцем", - Голобуцький

неділя, 19 січень 2020, 10:00

​Дискусія навколо діяльності Степана Бандери і ОУН-УПА штучно роздувається певними політичними колами країн-сусідів України. Про це розповів політтехнолог Олексій Голобуцький, передають Патріоти України з посиланням на Ехо Києва. На думку Голобуцького,...