Народні прикмети на 11 лютого. Чого не варто робити жінкам

Християни східного обряду 11 лютого вшановує пам'ять єпископа Власія Севастійського і праведну Феодору, царицю Грецьку.

Народне свято лютого відоме під назвою Власів день. У давні часи вважалося, що в цей період настають сильні морози, але триватимуть вони недовго. Самого святого Власія шанували як покровителя домашніх тварин і молилися Йому про хороше здоров'я худоби.

За старим стилем свято 11 лютого присвячене богослову Ігнатію Богоносцю і затворнику Лаврентію Києво-Печерському, якому моляться про лікування очних хвороб. Лаврентів день українці присвячували догляду за коровами, конями та іншою домашньою худобою. Їм давали найкращий корми, а в поїлку наливали святу воду.

В цілому сьогоднішнє свято вважається несприятливим днем. Люди намагалися не виходити з дому, побоюючись нечисті, пристріту і підступів відьом. Боялися також зіткнутися з лихоманками - злими духами, які можуть заразити людину хворобою.

Сьогоднішній день добре підходить для роботи з рослинами на підвіконні і підготовки насіння до посіву.

Що не можна робити 11 лютого

Людина, що захворіла 11 лютого, буде довго і важко одужувати, тому не можна одягатися не по погоді, спілкуватися з хворими людьми, знаходиться в людних місцях.

Категорично заборонено бити і обзивати тварин, кричати на них, лаяти за провини. Не можна виганяти на вулицю кішок і собак. Заборонено також різати тварин на м'ясо.

Новонароджене теля не можна показувати не членам сім'ї, інакше воно проживе недовго.

Не можна нічого піднімати з землі.

Жінкам не варто займатися важкою фізичною працею, щоб не було проблем з жіночим здоров'ям.

Прикмети погоди 11 лютого

  • Якщо настала відлига, то сильних морозів більше не буде.
  • Дрова погано горять - до потепління.
  • Місяць вночі червонуватого кольору - до сильного і холодного вітру.
  • Вітряна погода віщує дощовий рік.
  • Якщо випало багато снігу, то він швидко розтане.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Закиди "а чого не підготувалися до ударів по об'єктах розміром із єгипетську піраміду" виглядають демагогією, - Фурса

субота, 13 квітень 2024, 0:30

"Нова зрада. Обіцяли захистити енергетику, а не змогли. Когось на кол. Спалити відьму", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:. "От мені цікаво: ті люди, що так кричат...

Ми не наближаємося до корейського сценарію. Навіть за цей сценарій ще доведеться поборотись, - Віктор Андрусів

субота, 13 квітень 2024, 0:15

"Путін спробував смак успіхів. Він став багато виходити на публіку, виглядає впевненим у собі. Зовсім не той Путін, який був опущеним у 22 році й уникав публічності. І в нього багато причин для піднесеного духу", - пише політолог Віктор Андрусів у своє...