Народні прикмети на 20 лютого

20 лютого в православному календарі день пам’яті святого Лева Катанського. Святий Лев, також відомий як Лев Чудотворець, був єпископом Катанським. Лев народився в благородній родині в Равенській митрополії. Він пройшов всі священичі ступені і, завдяки своєму чистому життю та розуму, був призначений єпископом Катанським. Він піклувався про сиріт, вдів, хворих та подорожніх. А також годував, одягав і лікував недуги молитвами. Його серце було відкрите для всіх, і він був пастирем для свого стада.

Якось Лев зіткнувся з волхвом на ім’я Іліодор, який відвернувся від Христа і став служителем бісів. Цей волхв виконував дивні чари та чуда, а Лев намагався його переконати повернутися до Бога. Святого засудили на смерть, але став невидимим перед царськими очима і опинився знову в Катані. Після другого засудження його відвели до Царгорода, де він знову став невидимим перед мечем, який мав його вбити.

Прикмети 20 лютого

  • Сніг з дощем до швидкого потепління.
  • Північний вітер і грім — чекайте на затяжні холоди.
  • Дощить до поганого урожаю цього року.

Що сьогодні не можна робити

Цього дня наші предки намагалися не дивитися на нічне небо. Вірили, якщо побачити зірку, що падає, це вказує на швидку смерть близької людини. Також не давали обіцянок, тому що їх все-рівно не можна буде виконати. Дітям до семи років не стригли волосся, щоб не погіршити пам'ять.

Що можна робити сьогодні

Вважалося, що цього дня потрібно позбутися старого взуття, адже це допоможе збільшити добробут сім'ї. А ще наші предки обов'язково каталися на санях, востаннє в цьому сезоні. Вірили, хто довше проїде на снігу, на того чекає щастя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Что просил путин у Северной Кореи и, каким оружием она может помочь российским оккупантам - Злий Одесит

неділя, 23 червень 2024, 17:29

Сотрудничество КНДР с Российской Федерацией в военно-технической сфере усилилось с 2023 года, когда российские оккупационные войска стали получать первые партии северокорейских снарядов. А визит Владимира Путина в Пхеньян в июне 2024 г. не только расши...

Росіяни вже запускають Arash: В Україні знайшли уламки нового іранського дрона-камікадзе, небезпечнішого за “Шахеда”

неділя, 23 червень 2024, 16:50

На півдні України виявили уламки нового іранського дрона Arash-2 або Arash-1. Інформація ще потребує офіційного підтвердження, але ці БПЛА Іран пропонував Кремлю ще у перший рік повномасштабного вторгнення. Про те, що окупанти можливо почали використов...