Народні прикмети на 23 травня. Не розповідайте сьогодні про свої плани та не розкидайтеся грішми

Православна церква України 23 травня за новим стилем вшановує пам'ять єпископа Михайла Синодського. За старим стилем сьогодні згадували Симона Кананіта, сина Йосипа Обручника.

У свято 23 травня наші предки займалися посівом огірків, льону, кукурудзи та конопель. Для багатого врожаю в грядки кришили крихти освяченої паски і шкаралупу великодніх яєць. За народними звичаями, насіння обов'язково сіяли мовчки і рано вранці, щоб ніхто із сусідів не побачив, інакше посіви можуть наврочити.

Жінки в це свято збирали цілющі трави в полях і лісах, а також лікувальні й ароматні квіти - мати-й-мачуху, ромашку, медунку, волошки, жасмин. Зібрані рослини засушували під сонцем і надалі використовували в народному лікуванні.

Також 23 травня відправляли корів пастися на молоді й ароматні трави. Потім у них збирали молоко, яке за якістю та ароматом перевершувало звичайне. З кінця травня в містах відкривалися молочні ярмарки.

Сьогоднішній день вважається вдалим для зцілення і медичних процедур. Вважається, що в цю дату можливо вилікувати будь-яку хворобу. У вагітних вдало пройдуть пологи.

Що не можна робити 23 травня

Не варто нікому розповідати про свої плани і задуми, інакше не збудеться.

Не можна залишати в будинку хаос, неприбраний одяг і немитий посуд.

Не рекомендується цього дня робити дорогі покупки і великі фінансові вкладення. Також день невдалий для ремонту і будівельних робіт.

Не пересаджуйте рослини - вони не приживуться на новому місці.

Прикмети погоди 23 травня

  • Горобина рясно цвіте - до великого врожаю льону та вівса цього року.
  • Якщо ввечері з'явилося дуже багато комарів і мошок, то найближчими днями погода буде вологою.
  • Пішов дощ - влітку огірки вродяться.
  • Якщо березові сережки лопаються, то пора саджати картоплю.
  • Ранковий туман віщує поліпшення погоди.
  • Цілий день не співають птахи - скоро настане негода.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Уничтожение двух ПУ 5П581А комплекса С-300ПТ и одной универсальной передвижной вышки 40В6М с РПН 30Н6... Наших - Злий Одесит

четвер, 13 червень 2024, 0:01

Более 100 км от границы с россией. Уничтожение двух ПУ 5П581А комплекса С-300ПТ и одной универсальной передвижной вышки 40В6М с РПН 30Н6. . Но, не российских. Наших. . Российские оккупанты уничтожили наши С-300. . Кому-то сейчас может разорвать пяты...

Донька ексмера Полтави навіть не напружилась тікати з Києва. Так і сиділа тут під обстрілами, дистанційно керувала рекламним бізнесом в РФ й отримувала криваві мільйонні дивіденди, - Голобуцький

четвер, 13 червень 2024, 0:00

"Звернув увагу, що останнім часом СБУ збільшила кількість повідомлень про затримання колаборантів. Чому? На мою думку, це свідчить не стільки про збільшення їх чисельності, скільки про покращення роботи по їх виявленню. Адже «любітєлєй русского міра» х...