Народні прикмети на 26 лютого. Чому цього дня не варто голосно веселитися, танцювати і співати

Народні прикмети 26 лютого / © pixabay.com

Сьогодні, 26 лютого, в православному календарі день пам’яті святителя Порфирія. Святий Порфирій, єпископ Газський був видатним духовним діячем ранньохристиянської церкви. Він жив у III столітті в місті Газа, розташованому на території сучасного Ізраїлю.

Святий Порфирій прийняв християнство у дуже ранньому віці і став відомим своєю глибокою вірою і аскетичним життям. Він віддавав багато часу молитві та відчуженню, щоб глибше зрозуміти духовні істина. Згодом він був рукоположений на єпископську службу в Газі, де відзначився своєю турботою про вірних і боротьбою проти язичництва та її впливу на християнське суспільство.

Святий Порфирій також прославився як чудотворець. Йому приписуються численні дивовижні випадки, включаючи чудеса зцілення хворих та визволення від демонів. Його святі реліквії зберігаються у католицьких і православних храмах як об'єкт поклоніння та джерело духовної сили для вірних.

Прикмети 26 лютого

  • Верба почала квітнути — буде великий урожай.
  • Голуби ховаються під дахом будинку — чекайте на похолодання.
  • Ворони в небі літають до відлиги.

Що не можна робити 26 лютого

Цього дня не можна голосно веселитися, танцювати і співати, тому що, за повір'ями наших предків, разом з вами вирішить розгулятися і нечиста сила, яка принесе біди. Також заборонялося позичати гроші або речі, інакше весь рік будеш в боргах ходити.

Що прийнято робити 26 лютого

Верба цього дня вважалася святим деревом, яке здатне вилікувати бородавки. Потрібно було доторкнутися нею до сухої гілки дерева, щоб бородавка сама відпала.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про вороже угрупування військ "Север"... - Костянтин Машовець

п’ятниця, 19 квітень 2024, 9:14

На рахунок " гіпотетичного прориву противника у Харків" . Сьогодні, поговоремо про РОЗПОДІЛ тих сил й засобів УВ "Север", які - або вже є у розпорядженні його командування, або надійдуть туди протягом найближчого часу... Як відомо, війська (сили) цьог...

Російські спецпризначенці самі забезпечили зброєю вбивць своїх співгромадян: Нападники на "Крокус Сіті Хол" стріляли по публіці із новітніх автоматів, - ЗМІ

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:15

Нападники на підмосковний "Крокус Сіті Холл" стріляли по людях із нових штатних автоматів Збройних сил РФ. Про це йдеться у матеріалі видання "Важные истории". "Автомат АК-74, з якого нападники розстрілювали людей у «Крокусі» під Москвою, експортувався...