Митрофан походив зі знатної родини; його батько, Дометій, був братом римського імператора Проба. Після переходу в християнство Дометій став пресвітером, а згодом і єпископом. Після смерті Дометія його сини Проб та Митрофан продовжили батькову справу.
Митрофан був відомий своїм святим життям і мудрістю, що привернуло увагу імператора Костянтина Великого. Імператор взяв його до Рима, а потім переніс до Візантії (Константинополя), де Митрофан і був призначений Патріархом на I Вселенському Соборі 325 року.
Митрофан помер 326 року н.е. у віці 117 років. Святі мощі покояться в Константинополі, у храмі, зведеному на його честь. Велика праця та засади, які цей угодник божий поклав, зробили його символом єдності Церкви та мудрості.
Наші пращури вірили, що ледарювати і пліткувати цього дня — великий гріх. Краще присвятити день роботі. Також заборонялося плескати когось по плечу — можна "наплескати" хворобу. Не можна купатися у відкритих водоймах — водяник шукає, з ким повеселитися, а тому може затягнути на дно.
Вважалося, щоб бути щасливим цього дня, потрібно багато працювати. А ще важливо поприбирати в оселі і запалити свічки ввечері — так можна накликати багатство та добробут.
Ворог намагається закріпитися в Поповому Яру. Наші воїни активно протидіють, але на жаль, саме село втрачене.Але ось зачепитися за Русин Яр, натомість, у ворога поки не зовсім виходить.В Яблунівці тривають бої, і важко сказати, скільки там ще вдаватиме...
Уламки безпілотників пошкодили контактну мережу на перегоні Ліхая-Замчалово Ростовської області Росії, це призвело до затримки 75 поїздів. Вранці 19 липня підприємство "Российские железные дороги" повідомило про пошкодження контактної мережі внаслідок ...