Народні прикмети на 6 червня. Що треба зробити, аби уникати сварок в родині, а що для прибутку

6 червня християни України за новим церковним календарем вшановують пам’ять преподобного Віссаріона, чудотворця Єгипетського та преподобного Іларіона Нового, ігумена Далматської обителі.

Про ранні роки життя Висаріона відомо небагато. Він народився в заможній родині, але обрав шлях духовного подвигу, відмовившись від земних благ.

Віссаріон відомий своєю надзвичайною аскезою. Угодник Божий прагнув до максимальної простоти та убогості, часто мандрував пустелею, не маючи постійного місця проживання. Його одяг був мінімалістичним, і він часто постував, відмовляючись від їжі і води на тривалий час.

Віссаріон проводив багато часу в молитві, шукаючи духовного спілкування з Богом. Завдяки глибокій вірі і молитвам отримав дар чудотворення. Згідно з переказами, він здійснив багато чудес, зокрема зцілював хворих і допомагав тим, хто цього потребував.

Преподобний Віссаріон був наставником для багатьох монахів та мирян, які шукали духовної мудрості та настанов. Його поради та приклад життя надихали інших на духовні подвиги. Віссаріон помер у глибокій старості, залишивши по собі славу великого подвижника і чудотворця.

Преподобний Іларіон народився від благочестивих батьків Петра і Феодосії. У двадцятирічному віці він постригся в чернецтво в Ісихійській обителі поблизу Візантії. Пізніше перейшов до Далматської обителі, де прийняв велику схиму і став учнем преподобного Григорія Декаполіта.

Після смерті ігумена Далматської обителі братія хотіли обрати Іларіона на це місце. Він спочатку уникав цього, але після клопотання до патріарха Никифора Іларіон був призначений ігуменом. Преподобний Іларіон відмовився ганити святі ікони під час іконоборчих гонінь імператора Лева Вірменина. Він зазнав багато катувань, був ув’язнений, морений голодом і спрагою.

Після смерті імператора Феофіла преподобний Іларіон був звільнений з ув’язнення імператрицею Феодорою. Він повернувся до Далматської обителі, знову прийняв ігуменство і мирно помер 845 року.

Прикмети 6 червня

  • Погода покаже, чи буде дощ найближчі дні — яка вона цього дня, такою буде в майбутньому.
  • Якщо голосно кричать птахи в саду — до дощу.
  • Різко похолодало — скоро погода зміниться в кращий бік.

Що не можна робити 6 червня

Цього дня наші пращури намагалися не вирушати у далекі подорожі, адже вони не можуть принести нічого доброго. Також заборонялося жалітися на свої проблеми, тому що їх побільшає. Краще не сваритися з рідними — сварка може затягнутися.

Що можна робити 6 червня

Незаміжні дівчата обов'язково поливали цього дня городину. Існувало повір'я, що це допоможе накликати кохання, отримати успіх в любовних справах. А ось чоловік і дружина намагалися працювати в домі по черзі, щоб не накликати сварок в родину.

Наші предки вважали, якщо 6 червня закопати біля дому в землю монетку, то це невдовзі принесе великий прибуток.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Жирна ціль для українських ударів: Що відомо про аеродром "Дягілєво", котрий вночі розносили в друзки БПЛА

субота, 27 липень 2024, 16:00

У Рязанській області Росії сьогодні вночі, 27 липня, гриміли вибухи. Росіяни повідомляли про роботу ППО по безпілотниках у районі НПЗ і біля військового аеродрому "Дягілєво", де розташовані бомбардувальники Ту-22М3 . Патріоти України пропонують ознайо...

Росіяни захопили чергове село на Покровському напрямку, - DeepState (мапа)

субота, 27 липень 2024, 9:20

Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...