
"Штаб ООС офіційно підтвердив, що ворог перейшов в наступ. Тут треба розуміти, що наступ – це не просто обстріл, навіть і масований. Наступ – то маневр, початок військової операції, яка має на меті захоплення вигідного плацдарму та зміни лінії фронту", - пише журналістка Лариса Волошина на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Щодо української владної позиції, то вона свідомо окозамилюваньна. Коли вони роблять шкідливі для України кроки – то нібито їх жест доброї волі, демонстрація миролюбства. А коли ворог, користаючись поступками іде в наступ, захоплює полишені позиції – то нібито "випадок" – "фу, які погані".
Все це нагадує гру зі зграєю шулерів. За цим гральним столом зелено-російська парочка грає спільно проти українців. Нас знову записали в "лохів" і тепер "розводять, як кошенят". В сенсі по три штуки на відро.
Може, досить заспокоювати себе тим, що вони не розуміють? Може варто перестати попереджати про наслідки, пояснювати очевидні речі тим, хто давно в російській темі і долі?
Мовчання головнокомандуючого, продовження його поплічниками розмов про подальше розведення, бомбардування мізків пересічників мантрами про "мир" – все це дуже показово. Це і є наявна реальність".
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...