"Нас знову записали в "лохів" і тепер "розводять, як кошенят". У сенсі по три штуки на відро", - журналістка

Мовчання головнокомандуючого, продовження його поплічниками розмов про подальше розведення, бомбардування мізків пересічників мантрами про "мир" – все це дуже показово.

"Штаб ООС офіційно підтвердив, що ворог перейшов в наступ. Тут треба розуміти, що наступ – це не просто обстріл, навіть і масований. Наступ – то маневр, початок військової операції, яка має на меті захоплення вигідного плацдарму та зміни лінії фронту", - пише журналістка Лариса Волошина на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Щодо української владної позиції, то вона свідомо окозамилюваньна. Коли вони роблять шкідливі для України кроки – то нібито їх жест доброї волі, демонстрація миролюбства. А коли ворог, користаючись поступками іде в наступ, захоплює полишені позиції – то нібито "випадок" – "фу, які погані".

Все це нагадує гру зі зграєю шулерів. За цим гральним столом зелено-російська парочка грає спільно проти українців. Нас знову записали в "лохів" і тепер "розводять, як кошенят". В сенсі по три штуки на відро.

Може, досить заспокоювати себе тим, що вони не розуміють? Може варто перестати попереджати про наслідки, пояснювати очевидні речі тим, хто давно в російській темі і долі?

Мовчання головнокомандуючого, продовження його поплічниками розмов про подальше розведення, бомбардування мізків пересічників мантрами про "мир" – все це дуже показово. Це і є наявна реальність".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Росії знайшли мертвим соратника відомого неонациста

середа, 28 жовтень 2020, 11:00

Зазначається, що, найімовірніше, Костильов наклав на себе руки. У Підмосков'ї в лісі знайшли мертвим соратника російського неонациста Максима Марцинкевича («Тесак») – Артема Костильова, відомого як Костиль, передають Патріоти України з посиланням на ро...

Заробітчани не дають спокою українським податківцям: Скільки доведеться віддати з кровно зароблених

середа, 28 жовтень 2020, 10:49

Українські заробітчани щорічно присилають в країну мільярди зароблених за кордоном доларів. Найчастіше з цих сум не сплачують податки, а доходи не декларують. "Какие налоги должны платить заробитчане