
Разом із потопленим в ніч на 5 березня новітнім російським кораблем "Сергей Котов" було знищено і транспортно-бойовий вертоліт Ка-29. Про це пише УП із посиланням на джерела в розвідці, передають Патріоти України.
Зазначається, що для розміщення палубної авіації на патрульних кораблях цього проекту передбачено вертолітний майданчик, ангар, а також ємності для зберігання запасів авіаційного палива. Екіпаж "Сергія Котова" вперше відпрацював приймання на палубу вертольота 2021 року.
В опублікованому записі перехопленої розмови російських військових про атаку на корабель "Сергей Котов" командир 184-ї бригади кораблів охорони водного району РФ заявив, що судно атакували 5 БЕКів (безекіпажні катери): "Там і вертоліт був, сам корабель, бл***ь, з озброєнням, АК-176 630".
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...