
Російські окупанти наказом командирів знищують автомобілі "Нива", які їм передають російські волонтери. Зокрема одну з знищених машин окупантам передав створений Путіним "Народний фонд", зазначають Патріоти України.
Український журналіст Юрій Бутусов зазначив , що на відео "Ниву" переїхав транспортер-тягач МТ-ЛБ. Російські Z-канали обурюються "актом бєсойо*ія російського командування": " Так, "Ниву" купили на гроші народу і відправили на допомогу нашим військовослужбовцям. Так, всі чудово знають, що транспорт за лінією - на вагу золота. Так, знищує командування цього ж підрозділу”.
Також у мережі пишуть, що машину знищили через те, що її використовували для регулярного самовільного покидання позицій та пияцтва. Ще одну передану окупантам "Ниву" спалили.
Український журналіст Денис Казанський написав, що перша думка, коли бачить таке: як же пощастило, що наші вороги – такі дегенерати. "Але потім приходить розуміння, що якби вони були іншими, то війни і зовсім не було б ніякої. Бо підтримувати безсенсовну м'ясорубку без мети та кінця може тільки дебіл, який давить танком машину тільки за те, щр на ній порушили якісь правила", - зазначив він.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...