Наші вороги говорять про корупцію в Україні диспропорційно багато. Це і росіяни, у яких корупція на порядок вища, ніж в Україні, й угорці, - Фурса

"Чи є в Україні корупція? Та звісно є. І коли завершиться війна, це знову буде однією з наших основних проблем, поряд із відсутністю верховенства права і демографічною ситуацією. Так, ми корумпована держава. І це системна проблема", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Проте Україна – це не тільки корупція. І не стільки корупція. І ніт, якби не було корупції, це не привело б відразу до перемоги над Росією. Корупція знижує нашу ефективність, але не так радикально, щоб говорити, що це заважає нашій перемозі. Так, не наближає до перемоги. Але й не є тими кайданками, які єдині не дають нам перемогти.

Якщо щось зменшує вашу спроможність на 5%, до прикладу, то це не означає, що прибравши це щось, можна перемогти вдвічі сильнішого ворога. Якщо я не буду їсти солодке, я буду у кращій спортивній формі. Але це не означає, що, вийшовши на ринг, я можу здолати Усика. Чи означає це, що треба їсти солодке? Ніт. Але треба розуміти, що, щоб здолати Усика, мені потрібна допомога, бажано братів Кличків. І дуже нерозумно в моєму випадку стояти й картати себе, що якби я не їв солодке останній місяць, я б давно сам того Усика здолав би.

Що занадто – то не здраво.

І останні пів року дуже часто тема корупції переходить ту межу, де здраво. Про корупцію говорять диспропорційно багато. І часто говорять не тільки наші друзі, які конструктивні і змушують нас боротися з корупцією, впроваджувати реформи, робити системні й інституційні змін. А говорять наші вороги. Щоб знизити нашу підтримку на Заході. І демотивувати суспільство всередині. Й іноді здається, що всередині країни в них виходить краще. І вони майстерно сіють демотивацію і "все пропало".

Але треба розуміти, що так подають тему наші вороги. І треба пам'ятати, хто ці вороги. І чи мають вони право так говорити. І росіяни, де корупція на порядок вища, ніж в Україні. Й угорці. Ах, точно, ці ж угорці".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поки "барин" вийшов до "холопів": Путін змусив дітей п’ять годин стояти на морозі в очікуванні його візиту (відео)

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:44

Очільник кремлівського режиму Володимир Путін під час свого візиту до Чувашії змусив місцевих жителів кілька годин чекати на нього на морозі. При цьому у масовці, зібраній для картинки на федеральних каналах, були й малолітні діти, про що свідчить опри...

Московський почерк

п’ятниця, 23 лютий 2024, 7:15

За родом діяльності мушу розбиратися в сортах інформпродукту. Різного походження і свіжості. Так от. Те, що зараз несеться з Банкової – це тухлятина московського пошибу. Памʼятаючи, яку роль московські підмостки, а також персонажі штибу Портнова відігр...