
У соцмережах показали, що залишилося від нафтобази у Пролетарську Ростовської області, пожежа на якій після атаки українських БПЛА палала понад дев’ять діб. Відповідними кадрами поділилися місцеві жителі, вражені масштабами руйнувань, до яких здатні призвести звичайні безпілотники-камікадзе, передають Патріоти України.
На них видно, що після того, як майже все паливо вигоріло, на території нафтобази залишилося лише кілька почорнілих резервуарів, від яких усе ще здіймаються густі клуби чорного диму, а подекуди все ще видніється полум’я. «Ось, що залишилося. 15 років будували, за тиждень ухандохали», — поскаржився автор відео.
У ніч на 18 серпня російська пропаганда повідомила про пожежу на нафтобазі у Пролетарську Ростовської області, заявивши про нібито падіння на неї уламків збитого БПЛА.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...