
У соцмережах показали, що залишилося від нафтобази у Пролетарську Ростовської області, пожежа на якій після атаки українських БПЛА палала понад дев’ять діб. Відповідними кадрами поділилися місцеві жителі, вражені масштабами руйнувань, до яких здатні призвести звичайні безпілотники-камікадзе, передають Патріоти України.
На них видно, що після того, як майже все паливо вигоріло, на території нафтобази залишилося лише кілька почорнілих резервуарів, від яких усе ще здіймаються густі клуби чорного диму, а подекуди все ще видніється полум’я. «Ось, що залишилося. 15 років будували, за тиждень ухандохали», — поскаржився автор відео.
У ніч на 18 серпня російська пропаганда повідомила про пожежу на нафтобазі у Пролетарську Ростовської області, заявивши про нібито падіння на неї уламків збитого БПЛА.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...