
У соцмережах показали, що залишилося від нафтобази у Пролетарську Ростовської області, пожежа на якій після атаки українських БПЛА палала понад дев’ять діб. Відповідними кадрами поділилися місцеві жителі, вражені масштабами руйнувань, до яких здатні призвести звичайні безпілотники-камікадзе, передають Патріоти України.
На них видно, що після того, як майже все паливо вигоріло, на території нафтобази залишилося лише кілька почорнілих резервуарів, від яких усе ще здіймаються густі клуби чорного диму, а подекуди все ще видніється полум’я. «Ось, що залишилося. 15 років будували, за тиждень ухандохали», — поскаржився автор відео.
У ніч на 18 серпня російська пропаганда повідомила про пожежу на нафтобазі у Пролетарську Ростовської області, заявивши про нібито падіння на неї уламків збитого БПЛА.
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...