
У соцмережах показали, що залишилося від нафтобази у Пролетарську Ростовської області, пожежа на якій після атаки українських БПЛА палала понад дев’ять діб. Відповідними кадрами поділилися місцеві жителі, вражені масштабами руйнувань, до яких здатні призвести звичайні безпілотники-камікадзе, передають Патріоти України.
На них видно, що після того, як майже все паливо вигоріло, на території нафтобази залишилося лише кілька почорнілих резервуарів, від яких усе ще здіймаються густі клуби чорного диму, а подекуди все ще видніється полум’я. «Ось, що залишилося. 15 років будували, за тиждень ухандохали», — поскаржився автор відео.
У ніч на 18 серпня російська пропаганда повідомила про пожежу на нафтобазі у Пролетарську Ростовської області, заявивши про нібито падіння на неї уламків збитого БПЛА.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...