
У соцмережах показали, що залишилося від нафтобази у Пролетарську Ростовської області, пожежа на якій після атаки українських БПЛА палала понад дев’ять діб. Відповідними кадрами поділилися місцеві жителі, вражені масштабами руйнувань, до яких здатні призвести звичайні безпілотники-камікадзе, передають Патріоти України.
На них видно, що після того, як майже все паливо вигоріло, на території нафтобази залишилося лише кілька почорнілих резервуарів, від яких усе ще здіймаються густі клуби чорного диму, а подекуди все ще видніється полум’я. «Ось, що залишилося. 15 років будували, за тиждень ухандохали», — поскаржився автор відео.
У ніч на 18 серпня російська пропаганда повідомила про пожежу на нафтобазі у Пролетарську Ростовської області, заявивши про нібито падіння на неї уламків збитого БПЛА.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...