У Вовчанську, де вже два місяці точаться запеклі бої, почали бунтувати штурмовики ЗС РФ. Почастішали випадки непокори солдатів. Про це відверто розповів увечері 29 червня російський пропагандистський «Північний канал», який пише про ситуацію на Харківському напрямі, інформують Патріоти України з посиланням на Діалог.UA.
Ситуацію у Вовчанську Z-канал описав як «стабільно важку». Просування російських сил там повністю зупинено.
Окупанти контролюють лише північну частину міста. Втрати ЗС РФ у Вовчанську настільки великі, що окупанти почали бунтувати. Серед них і «кадировці».
«Штурмові загони 153-го танкового полку та бійці батальйон «Ахмат» відмовилися брати участь у бойових діях на передньому краї… Ахматівці були у групі закріплення. І коли ШО (штурмові загони – ред.) відмовилися йти на штурм, ті по-братськи їх підтримали», - повідомив «Північний канал».
Він уточнив, що росіяни там незадоволені високою інтенсивністю обстрілів, проблемами з продовольством, а також тактикою командирів, які женуть своїх солдатів на забій.
Z-канал уточнив, що окупанти поки що не дезертували, а просто відмовилися виконувати бойові завдання.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...