
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Попович в етері на Radio NV, додавши, що ще одним фактором є зменшення кількості напрямків, де армія РФ наступає, передають Патріоти України.
"Ми це вже можемо спостерігати. Ми бачимо, що активні дії Росії звелися на Донеччині. Фактично це Костянтинівський напрямок, Покровський. А деінде ми наступаємо, вже відвойовуємо території. Це Олександрівський напрямок – стик двох областей, Запорізька та Дніпропетровська. Це наступальні дії української армії поблизу Степногірська. Тобто ми бачимо вже певні наслідки", – сказав Попович.
Також він зазначив, що показовою буде ситуація зі зменшенням кількості російських обстрілів на лінії фронту, що означатиме дефіцит боєприпасів.
"Це є абсолютно, тобто воно буде. Якщо логістика порушується, так чи інакше армія теж буде це відчувати, відчувати сильно. Просто вона буде відчувати трошки пізніше, ніж цивільні. Бо армія буде жити за рахунок цивільних, особливо на окупованих територіях. Все буде перекидатися на потреби російської армію. Цивільні будуть від цього страждати ще більше. Але зрештою і російська армія буде це відчувати", – додав Попович.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...