Зараз російські окупанти не мають жодних надій на те, щоб захопити місто Часів Яр Бахмутського району Донецької області.
Бойові дії тривають на дуже далеких підступах до Часового Яру, і саме місто дуже сильно укріплене, розповів заступник командира штурмового батальйону 5-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України - старший лейтенант Олексій Тарасенко в ефірі каналу "FreeДом".
За його словами, супротивники переважно намагалися вбити клин на півночі від міста Бахмут - біля села Богданівки від селища Хромове. "Зараз, наскільки мені відомо, тому що це зона відповідальності іншої бригади, там... лінія фронту також плюс-мінус стабілізувалася по околицях Богданівки. Збройні сили ведуть важкі оборонні бої, але, безумовно, ніяких надій у противника на зараз бути не може", - вважає офіцер.
"Коли я писав блог по вбивству Фаріон, то зразу сказав, що ви будете здивовані вбивцею і мотивами", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України. "Зараз бачу сміхуйочки з приводу, що наступною жертвою мав бути Макс Бужанський. Про ...
Лідери козацтва пізніших часів відтіснили в пам'яті народу відчайдушного і умілого отамана, що з купкою запорожців став одним з вершителей доль Східної Європи і підняв роль українського козацтва до небувалих до того висот, перевершивши Байду Вишневецького