"Натяки" були в чорних пакетах: Російські пропагандисти знайшли свинячі голови під дверима

У Росії кремлівські пропагандисти зіткнулися з наслідками своєї деструктивної діяльності. Невідомі люди залишили біля їхніх осель "сюрпризи". Константін Сівков та Тімофєй Сєргєйцев знайшли перед своїми квартирами свинячі голови. Про це повідомляють ворожі ЗМІ, передають Патріоти України.

Що розповіли ворожі "експерти"

Сєргєйцев повідомив, що знайшов чорний пакет зі свинячою головою перед своїми дверима 26 вересня близько 10 години вечора. Після цього він викликав поліцію, яка забрала цей пакет у відділок. Російський політтехнолог заявив, що отримував анонімні дзвінки та листи з погрозами здоров'ю та життю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ви не повинні бути на пункті управління": Муженко розповів, що Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:43

Колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко повідомив, що президент України Володимир Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. В інтерв'ю Муженко розповів, як після повномасштабного вторгнення пр...

Ізраїль за рік до нападу знав про плани ХАМАСу: Чому розвідка проігнорувала важливий секретний документ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:15

Як свідчать документи, електронні листи та інтерв'ю, ізраїльські чиновники отримали план бойових дій ХАМАСу для теракту 7 жовтня більш ніж за рік до того, як він стався. Але ізраїльські військові і представники розвідки відкинули цей план як бажаний, в...