
У Селидовому в районі підземного переходу бійці 15-ї бригади "Кара-Даг" (Нацгвардія) викрали танк Т-72. Як зазначає оглядач видання Forbes Девід Екс, у цьому шахтарському місті наразі точаться жорстокі бої — російська 2-га загальновійськова армія наближається, маючи намір обійти позиції Сил оборони в Покровську з флангу, передають Патріоти України.
Безпілотнику бригади "Кара-Даг" Національної гвардії України вдалося зняти, як 5 вересня російський танк Т-72 під'їхав до підземного шляхопроводу і сховався серед уламків, що залишилися там після перестрілки днем раніше.
Причому російський танк — оснащений з посиленою бронею і камуфляжним покриттям — випустив принаймні один снаряд калібру 125 мм у напрямку півночі. Потім, раптово екіпаж вистрибнув з танка і почав тікати в бік позицій армії РФ.
Як пише Forbes, незрозуміло, чому російські солдати кинули свій неушкоджений Т-72. Можливо, у бойової машини сталася якась механічна поломка — можливо, проблема з двигуном.
Екіпажі трьох українських танків Т-64 помітили російський Т-72 і кинулися в бій. Потім, під прикриттям димової завіси, вони прикріпили буксирувальний трос до ворожого танка і почали буксирувати його на захід — до головної української лінії оборони.
«Викрадення танка в четвер — все одно перемога України. Можливо, найголовніше, це моральний підйом — демонстрація того виду мужності та винахідливості, які знадобляться українцям, щоб у кінцевому підсумку виграти поточну битву за Покровськ», — підсумував Екс.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...