
Бійці 23-го штурмового полку "Р.У.Г" 2-го корпусу НГУ "Хартія" повідомили, що у квітні-травні провели штурмову операцію на Вовчанському напрямку, у ході якої перетнули лінію бойового зіткнення росіян, передають Патріоти України з посиланням на "Мілітарний"
Бійці додали, що в той же час провели зачистку переднього краю оборони противника в глибину до ротного опорного пункту.

Додаєтьс, що до виконання бойового завдання залучили українських військовослужбовців та іноземних добровольців із країн Латинської Америки.
Зазначається, що групи просувалися через лісові масиви лівого та правого флангів у районі села Стариця. На лівому фланзі залучили 50 осіб, на правому ще 15. Військові ліквідували "понад 10 бліндажів та 12 росіян", додають журналісти.
Вибухи лунали кожні 5-7 хвилин упродовж тривалого часу. На території підприємства здійнялася велика пожежа. Внаслідок української атаки сталася пожежа на території НПЗ в Афіпському Краснодарського краю. За інформацією російських OSINT-каналів, удар бул...
ЗСУ запускали до п'яти "Фламінго": три збила ППО, дві досягли "ВНИИР-Прогрес". Саме воно виготовляє системи супутникової навігації, без яких точно не літають "Шахеди", не влучають у ціль "КАБи" та реактивні дрони, можуть втрачати точність "Іскандери"