"Я все ще не можу повірити, що політичне життя нашої країни перетворилося на повний фарс. Часом хочеться вщипнути себе і прокинутися з цього трагікомічного сну. Але, на жаль, такою є нинішня реальність", - написав у своєму блозі письменник Андрій Любка, передають Патріоти України, та продовжив:
"Зовсім нещодавно президент України Володимир Зеленський записав відео, на якому закликав українців дзвонити на гарячу лінію НАБУ й повідомляти про корупцію. Не дивує те, що президент помилився й дав хибну пораду, бо звідки ж йому знати, що НАБУ займається високопосадовцями, а не хабарями за довідки чи поліціянтами за перевищення швидкості. Дивує те, що президент так швидко забув свою ж пораду – і після корупційного скандалу у фінансовому комітеті Верховної Ради відправив депутатів від своєї партії не в правоохоронні органи, а на поліграф.
Це справді дивно, адже в нашій країні є кілька спеціалізованих антикорупційних органів, діяльність яких захмарними сумами фінансується з державного бюджету. І саме вони повинні боротися з корупцією, відкривати кримінальні справи й передавати розслідування до суду. Адже корупція – це злочин, а не тільки пляма на репутації. Тому питання про отримання хабаря треба розглядати у правовому полі, а не в прямому ефірі. Підсумки проходження детектора брехні (поліграфа) не є юридичним доказом, а отже не мають стосунку до реального розслідування й встановлення істини.
Те, з яким запалом "Слуги народу" кинулися проходити поліграф перед об’єктивами камер, демонстративно засвідчує, що тут ідеться не про боротьбу з корупцією, а про банальне шоу для виборців. Грандіозна імітація, цирк замість реальних кримінальних справ і тюремних строків. Президент хоче видаватися суворим і рішучим противником корупції, а його депутати – кришталево чистими й чесними слугами народу. От і почалося реаліті-шоу…
Сподіваюся, президент і нова владна команда не зупиняться тільки на цьому. Адже є ще багато ефективних способів перевіряти на чесність і боротися з корупцією.
Наприклад, можна:
• заприсягатися мамою у прямому ефірі;
• казати правду і стукати по дерев’яному столу;
• тричі плювати через ліве плече;
• кидати монетку;
• слідчі могли б викликати підозрюваних на дуель у прямому ефірі;
• перед підозрюваними можна випускати чорну кішку, біля кого вона приляже – той і корупціонер.
Або взагалі взяти приклад із чинного президента України Володимира Зеленського й на питання слідчих про хабарі відповідати цитатою: "Зуб даю".
Господи, за шо нам це?!".
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...