"Навіщо поліграф? "Слугам" слід брати приклад із президента - "зуб даю!" - український письменник

Те, з яким запалом "Слуги народу" кинулися проходити поліграф перед об’єктивами камер, демонстративно засвідчує, що тут ідеться не про боротьбу з корупцією, а про банальне шоу для виборців.

"Я все ще не можу повірити, що політичне життя нашої країни перетворилося на повний фарс. Часом хочеться вщипнути себе і прокинутися з цього трагікомічного сну. Але, на жаль, такою є нинішня реальність", - написав у своєму блозі письменник Андрій Любка, передають Патріоти України, та продовжив:

"Зовсім нещодавно президент України Володимир Зеленський записав відео, на якому закликав українців дзвонити на гарячу лінію НАБУ й повідомляти про корупцію. Не дивує те, що президент помилився й дав хибну пораду, бо звідки ж йому знати, що НАБУ займається високопосадовцями, а не хабарями за довідки чи поліціянтами за перевищення швидкості. Дивує те, що президент так швидко забув свою ж пораду – і після корупційного скандалу у фінансовому комітеті Верховної Ради відправив депутатів від своєї партії не в правоохоронні органи, а на поліграф.

Це справді дивно, адже в нашій країні є кілька спеціалізованих антикорупційних органів, діяльність яких захмарними сумами фінансується з державного бюджету. І саме вони повинні боротися з корупцією, відкривати кримінальні справи й передавати розслідування до суду. Адже корупція – це злочин, а не тільки пляма на репутації. Тому питання про отримання хабаря треба розглядати у правовому полі, а не в прямому ефірі. Підсумки проходження детектора брехні (поліграфа) не є юридичним доказом, а отже не мають стосунку до реального розслідування й встановлення істини.

Те, з яким запалом "Слуги народу" кинулися проходити поліграф перед об’єктивами камер, демонстративно засвідчує, що тут ідеться не про боротьбу з корупцією, а про банальне шоу для виборців. Грандіозна імітація, цирк замість реальних кримінальних справ і тюремних строків. Президент хоче видаватися суворим і рішучим противником корупції, а його депутати – кришталево чистими й чесними слугами народу. От і почалося реаліті-шоу…

Сподіваюся, президент і нова владна команда не зупиняться тільки на цьому. Адже є ще багато ефективних способів перевіряти на чесність і боротися з корупцією.

Наприклад, можна:

• заприсягатися мамою у прямому ефірі;

• казати правду і стукати по дерев’яному столу;

• тричі плювати через ліве плече;

• кидати монетку;

• слідчі могли б викликати підозрюваних на дуель у прямому ефірі;

• перед підозрюваними можна випускати чорну кішку, біля кого вона приляже – той і корупціонер.

Або взагалі взяти приклад із чинного президента України Володимира Зеленського й на питання слідчих про хабарі відповідати цитатою: "Зуб даю".

Господи, за шо нам це?!".

Джерело: День
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Терміни придатності для президента, або Як реагуватиме Зеленський на падіння рейтингу", - Казарін

неділя, 5 липень 2020, 7:27

Український виборець голосує за диво. Причому передвиборче меню «дивом» зовсім не обмежується. Про це у своєму блозі пише журналіст Павло Казарін, передають Патріоти України. "В рамках політтехнологій там є ще чотири популярних способи. У тому числі «н...

"Зелений смугастий посол регіону": На херсонських кавунах з’являться наліпки з QR-кодом

неділя, 5 липень 2020, 7:10

QR-код вестиме на інформаційний ресурс, де розповідатимуть про Херсонську область. Для херсонських кавунів у межах туристично-контентного проєкту TripMustGoOn, що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), створять наліпки...