Навіть "антикварних" не дуже багато: Злий Одесит розповів, скільки танків Росія може зняти зі зберігання

Запаси танків на консервації у Росії не настільки величезні, як це виглядає в номінальних цифрах. Відправити на фронт можна лише невелику частину з багатьох тисяч бронемашин. Про це заявив військовий експерт Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.

Згідно з даними з відкритих джерел, на зберіганні у Росії є близько 13 тисяч танків 60-90-х років випуску. У їх числі близько 3 тисяч Т-80, близько 8 тисяч Т-72 і близько 2,5 тисяч Т-62. Також є невелика кількість" законсервованих" Т-90.

Однак через погані умови зберігання лише частина з них придатні до відновлення – близько 500-800 Т-62, близько 1300 Т-72 і не більше 600 Т-80. Також можна зняти зі зберігання 200 танків Т-90. Тобто в цілому до 2900 танків. Всі інші в кращому випадку підуть на запчастини.

На цьому тлі росіяни почали знімати з консервації зовсім вже стародавні Т-54 і Т-55. На думку Коваленка, це може вказувати дві проблеми. По-перше, реально придатних до відновлення танків пізніх моделей у росіян може бути навіть менше зазначеного числа. По-друге, пізні танки технічно і ресурсно важче привести в бойовий стан, ніж більш примітивні ранні моделі.

"Саме з цієї причини похмурий "геній" російського ВПК змушений витягувати з запорошених погребів Т-54/55, щоб компенсувати нестачу танків в зоні БД, адже можливості по відновленню [танків] у Росії значно гірші, ніж можна було уявити", – вважає експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Під Урожайним розбили бронегрупу росіян

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:55

З’явилися деталі бою під Урожайним, у якому російські окупанти зазнали втрат під час невдалої атаки. . Декілька днів тому російські окупанти спробували здійснити штурм українських позицій на Таврійському напрямку. . Для атаки обрали українські позиці...

"Я залишаюся при своїй думці": Жданов пояснив власний прогноз щодо ймовірних термінів завершення війни

понеділок, 2 жовтень 2023, 23:32

До кінця весни 2024 року активна фаза бойових дій в Україні має завершитися. Такий прогноз щодо закінчення війни надав військовий експерт Олег Жданов. Про це військовий експерт сказав на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Мої слова, що...