Навіть глибоко в тилу: Серед російських військових зростає невдоволення командирами, численні випадки вбивств, - ЦНС

Серед окупантів почастішали конфлікти / фото wikimedia.org

Серед особового складу окупаційної армії зростає невдоволення командирами. Суди масово оголошують їм вироки за розстріл своїх підлеглих.

Як повідомляє Центр національного спротиву, у західному військовому окрузі ЗС РФ спостерігається тенденція до скоєння актів насильства з боку командирів підрозділів щодо своїх підлеглих.

Так, в Курській області фіксуються численні вироки гарнізонних військових судів щодо випадків масових убивств військовослужбовців. Командири під час несення служби розстрілюють своїх підлеглих.

Як вказується, ці випадки відбували у разі взаємної неприязні або у зв’язку із тим, що військовослужбовці перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

"Внаслідок останнього інциденту на початку лютого поточного року Курський гарнізонний військовий суд ухвалив вирок про засудження до 14 років колонії старшого прапорщика, який у стані важкого алкогольного сп’яніння розстріляв стрій підлеглих", - пише ЦНС.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Занадто багато пожертвували": У Китаї вважають Німеччину “цапом відбувайлом” через війну в Україні

субота, 20 квітень 2024, 20:51

У Китаї побутує думка, що Німеччина перетворилася на “цапа відбувайла” через війну в Україні, оскільки німецьке суспільство надто багато чим пожертвувало. Про це заявив професор Шанхайського університету міжнародних досліджень Гао Цзянь в інтерв’ю німе...

"Вішати, щоб навести дисципліну": Маргарита Симоньян поділилася черговими божевільними фантазіями (відео)

субота, 20 квітень 2024, 20:40

Путінська підстилка Маргарита Симоньян вирішила пофантазувати про доцільність застосування шибениць та роботи вішайл. Зокрема, вона згадала графа Муравйова, який публічно повісив 128 бойовиків. На думку пропагандистки, Росії потрібні кати, щоб навести ...